Výlet na multižánrový festival Vyžlovský vodník

Tipy na výlet, Kutnohorsko
Kam a jak jedeme?

Vyžlovský vodník
Vyžlovský vodník
lupa

Jedeme na multižánrový festival Vyžlovský vodník do obce Vyžlovka, která se nachází v okrese Praha - východ. Konkrétně jedeme přímo na krásné přírodní koupaliště - Vyžlovský rybník. Můžeme jet autem odkukoliv až na místo nebo z Prahy autobusem pražské integrované dopravy ze stanice metra Háje. Jedeme autobusem číslo 381, 382 nebo 387 a vystoupíme v centru obce Vyžlovka a pak jdeme po označené trase chvilku pěšky obcí s krásnou přírodou přímo k Vyžlovskému rybníku.

Za čím jedeme?

Vyžlovský rybník
Vyžlovský rybník
lupa

Jedeme na 2. ročník multižánrového festivalu, který se koná právě na koupališti Vyžlovka, jež je naprosto nádherné a přírodní. Byla jsem už na 1. ročníku a bylo to skvělé. Takže návštěvu 2. ročníku mohu jen doporučit. 2. ročník se koná 22. května 2010 a festival začíná ve 12.00 hodin. Vystoupí například zpěvák Lešek Semelka, skupina Los Homolos a další. K dispozici pro děti bude skákací hrad. Dále pro děti klaun Popleta, bude zde i ohňová show a k dispozici též lezecká stěna. a samozřejmě mnoho dalšího, každý si najde to svoje, vždyť je to multižánrový festival.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Vyřezávání vodníka na 1. ročníku festivalu - 23. 5. 2009
Vyřezávání vodníka na 1. ročníku festivalu - 23. 5. 2009
lupa

Občerstvení se dá samozřejmě koupit přímo na koupališti, jsou tam stánky s občerstvením a na oběd nebo třeba na kávu si můžeme zajít do restaurace, která je přímo na koupališti. Po celou dobu festivalu je samozřejmě restaurace na koupališti otevřená.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

1. ročník - při vyřezávání vodníka 23. 5. 2009
1. ročník - při vyřezávání vodníka 23. 5. 2009
lupa

Mně se velmi líbil 1. ročník, takže se dá předpokládat, že i 2. ročník tohoto festivalu bude velmi zajímavý. Rozhodně naprosto doporučuji. Je tam vždy mnoho různých akcí a koupaliště Vyžlovka - přírodní rybník - je opravdu krásné a za dobrého počasí nabízí nádherné koupání, kromě místa, kde se koná festival a je rozlehlá přírodní pláž s trávou a stromy, je koupaliště obklopené krásnými lesy. Také je na koupališti hřiště na plážový volejbal.

Ostatní informace

Festival Vyžlovský vodník - 1. ročník - 23.5. 2009
Festival Vyžlovský vodník - 1. ročník - 23.5. 2009
lupa

Vstupné je do 17 hodin pro děti 30,- Kč a pro dospělé 80,- Kč a od 17 hodin je vstupné pro děti 30,- Kč a pro dospělé 120,- Kč. V ceně vstupenky pak už jsou zahrnuty všechny akce a vystoupení, které multižánrový festival nabízí. Vystoupí například zpěvák Lešek Semelka, skupina Los Homolos a další.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Druh:
za kulturou, za sportem, do přírody
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Mnichovice
(vzdálenost od místa: 7.43 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Výlet na multižánrový festival Vyžlovský vodník

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace