Tvořivá dílna pro vaše dítka – zámek Libochovice

Tipy na výlet, České středohoří, Žatecko
Kam a jak jedeme?

Máme tu listopad a to je období kdy se nám zavřela většina hradů a zámků. Na některých i přesto objevíte zajímavou akci.

Jedním takovým je i Zámek Libochovice. V zámeckých prostorách se zde nachází tzv. Tvořívá dílna, kde vaše děti můžou popustit uzdu fantazii a vyrobit si zde spousty krásných výrobků, kterými pak můžou obdarovat např. maminky, tatínky, babičky atd.

Dílna je otevřena pouze pro předem objednané skupiny, ale určitě se ve vašem okolí najde několik maminek s dětmi, se kterými utvoříte skupinu.

Za čím jedeme?

A co si pro vás lektoři Tvořivé dílny připravili na listopad a prosinec?

Listopad: prohlídka výstavy pohádek + tvořivá dílna – každé dítě si bude moci vyrobit výrobek vztahující se k danému tématu. Výtvory jsou inspirovány většinou ročním obdobím či svátky apod. Co si vaše děti mohou vyrobit + ceny

2 tučňáci ze šišek – 40 Kč

2 sovy ze šišek – 40 Kč

2 veverky ze šišek – 40 Kč

závěs se strašidly – 45 Kč

Kromě tvoření čekají na děti i hry, povídání, básničky a hádanky. Pokud budete mít zájem můžete navštívit i zámecké skleníky.

Prosinec: téma Vánoce v pohádce + tvořivá dílna. Děti si zde vyrobí vlastnoručně výrobek, který se vztahuje k danému tématu. V prosinci si vaše děti mohou vytvořit:

vánoční závěs se sněhuláky – 45 Kč

svícen na kulatině – 50 Kč

stromek z klacíků – 50 Kč

Anděl, Mikuláš z Polínka – 50 Kč

Kromě tvorby na děti čekají hry a povídání o zvycích. Můžete si také prohlédnout zámecké skleníky a Vánoční výstavu profesionální firmy Anette ve výstavní síni zámku.

Ve skupině může být maximálně 20 dětí, aby se všechny vystřídali a na každého se dostalo.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Jídlo a pití jsme si zabalili s sebou do batůžku.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

V období od listopadu do března je zámek pro veřejnost uzavřen. Pokud, ale zavítáte na zámek od dubna do října určitě si nenechte ujít návštěvu jedné z prohlídkových tras. Více informací o zámku naleznete zde

Ostatní informace

Více informací a objednávku můžete uskutečnit na telefonu 721 907 673 (pí. Emingerová) nebo na emailu zvonickovadilna@seznam.cz. Více informací o této dílně získáte také na stránkách zámku www.zámek-libochovice.czDalší informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Libochovice město
(vzdálenost od místa: 0.58 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Tvořivá dílna pro vaše dítka – zámek Libochovice

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace