Relax v Harrachově

Tipy na výlet, Krkonoše
Kam a jak jedeme?

Harrachovka
Harrachovka
lupa

Vážení přátelé Turistiky i turistiky,rád bych Vám doporučil za účelem nabrání sil do další turistické sezóny, relaxpobyt v Harrachově.Ten se jak známo nachází v Krkonoších a dostanete se sem nejlépe autobusem.

Za čím jedeme?

Harrachovka villa
Harrachovka villa
lupa

Po dost náročné turistické sezóně,jsem měl pocit,že by to chtělo nějaký relaxační pobyt.Nechtěl jsem do lázní a tak po dlouhém hledání,padla volba na Harrachov.Je to skvělé východisko pro túry a v okolí se nachází spousta zajímavých míst,která stojí zato navštívit.Mé možnosti, však byly omezené,protože v době mého pobytu,zde bylo 50 cm sněhu.Proto jsem v období 15.10.-18.10. , navštívil jen rozhlednu Štěpánka u Kořenova,Mumlavský vodopád nedaleko Harrachova,Čertovu horu -lanovkou a muzea skla,sklárnu a expozici lesnictví-vše v Harrachově.Doufám,že Vy budete mít příznivější podmínky nebo absolvujete některé jiné túry třeba na běžkách.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

lupa

Můj relaxpobyt,jsem strávil v hotelu Harrachovka,který je na vysoké úrovni a v ceně pobytu,jsem měl také procedury-Sauna,bazén,masáže,solná jeskyně apod.Snídaně a večeře jsem měl v hotelu formou buffetu a obědval jsem na cestě.V Kořenově v buffetu " Mastná huba" a v Harrachově v restauraci " U hajného Bedřicha " a v Šenku " U sotoku" , které se nacházejí nedaleko aut.nádraží.Při návštěvě Mumlavského vodopádu využijte srub" U lišáka".Varuji Vás před Mumlavskou boudou,kde nemají rádi Čechy,což jsem osobně pocítil a po 10 minutách absolutního nezájmu se přesunul jinam.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Harrachov je krásné středisdko letní i zimní turistiky.Určitě navštivte muzeum skla,sklárnu,Šindelku,Mumlavský vodopád.

Ostatní informace

vstupné do Šindelky-dosp. 20 .- , děti 10 .-

vstupné do muzea skla a sklárny -dosp 120 .- děti 60 .-/ v ceně je jeden nápoj v restauraci, sleva na nákup ve firemní prodejně,vstup do muzea a sklárny s průvodcem/.

Pokud byste zatoužili po pivní lázni,tak ta stojí 700 .-

Informace o pobytech v hotelu Harrachovka na www.harrachovka.czDalší informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
romantika
Délka:
putování (3-7 dnů)
Druh:
na hory
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Harrachov
(vzdálenost od místa: 2.69 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Relax v Harrachově

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace