Pivovarská čtvrtka aneb Holba - ryzí pivo z hor

Tipy na výlet, Hrubý Jeseník
Kam a jak jedeme?

V Hanušovicích nedaleko Šumperk se 22. května rozběhne již 13. ročník turistického pochodu "Pivovarská čtvrtka". Okoli Hanušovic nabízí mnoho možností turistických tras. Každoročně přinášejí pořadatelé nějakou novinku. Letos je to 12 -km trasa přes Zámeček.

Za čím jedeme?

"Pivovarská čtvrtka" je spojena s ochutnávkou Hanušovického piva Holba a to i nealko piva. K tomu je jako bonus kultruní program na nádvoří pivovaru ndo pozdních večerních hodin.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Organizátoři mají nachystáno dostatečné množství stánků s občerstvením. V ceně startovného je i půllitr piva, či limo pro děti.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

V loňském roce byl drobný problém při registraci. Od každého účastníka si žádali jméno + adresu (dárek byla sklenička s logem pochodu). To zdržovalo a zvyšovalo zbytečně nervozitu. Letos organizátoři slibují registraci on-line. To by mohlo výrazně zrychlit "odbavení" na začátku pochodu.

http://www.holba.cz/akce/pivovarska-ctvrtka/89

Ostatní informace

Platí se startovné, které obsahuje občerstvení, dárek a diplom. Je to povedená akce, která má velikou popularitu široko daleko.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika, pro zdatnější
Délka:
vycházka (do 6 km), celodenní výlet (15-20 km)
Druh:
za sportem, do přírody, na hory
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Hanušovice
(vzdálenost od místa: 0.87 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Pivovarská čtvrtka aneb Holba - ryzí pivo z hor

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace