Palácové zahrady pod Pražským hradem letos se sníženým vstupným

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

Zlatice - ilustrační foto
Zlatice - ilustrační foto
lupa

Palácové zahrady pod Pražským Hradem nabízejí nově vstupné za 80 Kč. To je méně, jak před deseti lety. Prodlouží se otevírací doba (v letních měsících až do 21 hodin) a novým správcem se stává Národní památkový ústav.

Za čím jedeme?

Palácové zahrady pod Pražským Hradem najdeme na jižním úbočí Hradu v Praze. Svah procházel svým vývojem od středověku až po dnešní dny.Je to romanitcké místo nejen pro prvomájový polibek, který ne vždy musí být nutně jen na Petříně. V zahradách již v dubnu najdete rozkvetlé stromy, jako třešně a meruňky. V Ledeburské zahradě se konají kulturní akce.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Možností v Praze se najíst a ubytovat je opravdu nepřeberně. Cenové relace jsou také různé a záleží jen na vás, co jako občerstvení zvolíte.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Zahrady jsou romantickou oázou klidu uprostřed rušného velkoměsta. Vzít si s sebou knížku, učbnici či jen fotoaparát......Doporučuji jako ideální relaxaci.

Ostatní informace

Jak již bylo výše zmíněno, vstupenka stojí 80 Kč. Dále je možné zakoupit rodinné vstupné. Další informace hledejte na: http://www.palacove-zahrady.cz/uvod/Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Dejvice
(vzdálenost od místa: 0.72 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Palácové zahrady pod Pražským hradem letos se sníženým vstupným

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace