J. P. Witkin - Decadence Now! - Brno

Tipy na výlet, Brno a okolí
Kam a jak jedeme?

Skandální, šokující, unikátní a zajímavá tak by se dala charakterizovat jedna z mnoha výstav Decadence Now!, která proběhne v období od 30.9.2010 do 2.1.2011 v Domě umění v Brně (Malinovské náměstí 2).

Decadence now! je výstava, která probíhá nejen u nás, ale i ve světě a spolupracuje na ní desítky prestižních muzeí a galerií. Během celé akce se nám představí více jak čtyři desítky umělců, kteří nám budou prezentovat svá díla. Všechny expozice, které zde shlédnete se vám budou snažit přiblížit pojem dekadence v současném umění.

Na výstavě v Brně se vám představí americký fotograf Joel-Peter Witkin.

Za čím jedeme?

Joel - Peter Witkin

Je to jeden z předních představitelů světové fotografie, který se narodil v Brooklynu v roce 1939. Fotí černobílé fotografie, které jsou vystavovány v nejprestižnějších světových galerií a muzeí. Svou tvorbu zasvětil fotografování zátiší a portrétů. V jeho dílech můžeme spatřit osobitý pohled na současný svět a často ve svých fotografiích odkazuje na náboženskou tématiku.

Největší a nejrozsáhlejší výstava Decadence Now! probíhá v Praze v Galerii na Rudolfíně http://www.turistika.cz/tipy-na-vylet/show/decadence-now-nejocekavanejsi-vystava-roku-2010.html

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Najíst a ubytovat se dá na okraji i v centru Brna.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Pokud navštívíte výstavu v Brně budete moci shlédnout celé dílo tohoto umělce v celém spektru jeho tvorby. S Witkinovou tvorbou jsme zatím v ČR neměli možnost se setkat. Proto neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti a přijďte si prohlédnout užasnou tvorbu tohoto umělce.

Ostatní informace

Pokud při zakoupení vstupenky předložíte jízdenku z trasy Praha - Brno od Student Agency získáte k zakoupené vstupence druhou vstupenku zdarma!

úterý až neděle: 10 - 18

Vstupné: zatím není stanoveno, nevím zda se nebude vztahovat nějaké speciální

Vstupné do domu umění je dospělí 60 Kč a snížené 30 KčDalší informace

neumístěno
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Brno hlavní nádraží
(vzdálenost od místa: 0.73 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu J. P. Witkin - Decadence Now! - Brno

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace