Haná Food Festival 2010 v Olomouci

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

Jedeme do Olomouce ochutnat regionální výrobky. Vzhledem k tomu, že Olomouc je naše láska a láska prochází žaludkem, jedeme dobře. Víte, že těstoviny Adriana se vyrábějí nedaleko Olomouce? A sýr Grand Moravia má originální italskou recepturu na parmazán a pochází taky skroro z Olomouc? Teď si představte spojení těstovin se sýrem v rukách týmu profesionálů a o téma výletu je postaráno.

Za čím jedeme?

Kromě památek v Olomouci, kdy si můžeme vybrat od stylu románského přes gotiku, baroko, sececi až do současnosti, máme ve dnech na přelomu září a října v hotelu Gemu možnoot ochutnat v rámci festivalu Haná food regionálně vyráběné výrobky. Hotel Gemo najdeme naproti tzv. Vodním kasárnám (kasematy), které jsou rekonstruovány a taky stojí za prohlídku.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Dostanete se k hotelu Gemu z Horního náměstí ulicí Pavelčákovou. Hotel stojí až na jejím konci. Přes třídu Svobody si můžete prohlédnout olomoucký Okresní soud s vazební věznicí a napříč od něj "židovskou vilu".

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Představení regionálních výrobků a jejich spojení do dobrý nápad. Budeme se inspirovat a nachystané menu vyzkoušíme.

Ostatní informace

Ceny odpovídají hotelu skoro na náměstí. Ale zase žádné přemrštělé ceny. Jsme na Hané, kde lidé velmi dbají na svoje penízky a nic moc drahého by si nedopřáli. Takže nemějte strach z cen.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Haná Food Festival 2010 v Olomouci

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace