Chcete si zahrát tenis, zajezdit na kolečkových bruslích nebo na kole?

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

Kurty s cyklostezkou podél Vltavy
Kurty s cyklostezkou podél Vltavy
lupa

V Praze 7 pod mostem Barikádníků jsou opravdu pěkné tenisové kurty. Otevřené od nevidím do nevidím. Ze stanice metra Nádraží Holešovice jede autobus číslo 112. Výstup zastávka Pelc Tyrolka. Přejdete na druhou stranu silnice a u Vltavy uvidíte tenisové kurty. Hraje se každý den od dubna do října. Dá se tu koupit nebo půjčit raketa, balónky i trenér, který pomůže začátečníkům i pokročilým, malým i velkým. A co mají tyto kurty navíc? Jsou pro celou rodinu. Někdo z rodiny si může zahrát tenis, nejmladší spát v kočárku pod slunečníky, jiný si dá jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole. Začíná tu totiž cyklostezka podél Vltavy přes Tróju (Zoologická zahrada, Botanická zahrada) až před Roztoky u Prahy. I ten, kdo nehraje tenis, si do tenisového areálu skočí doplnit tekutiny (nebo třeba jen sušenku na cestu) obuje si brusle nebo sedne na kolo a může vyrazit. Kurty jsou příjemným začátkem, či koncem výletu, a to nejen sportovců, ale i maminek s kočárky, lidiček venčící psy a vůbec výletníků.

Za čím jedeme?

Za tenisem. Jedeme si zahrát tenis a hraní může být spojeno s cyklistikou nebo jízdou na kolečkových bruslích nebo procházkou kolem Vltavy.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Malí tenisté
Malí tenisté
lupa

Přímo na kurtech je cantina. Okýnko se vším možným k jídlu a pití. Každý den něco jiného. Dá se tu dobře najíst, ale i jen posedět na pivu nebo u kávy. Viděla jsem i fandící sportovní diváky v klubovně u velké obrazovky.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Kurty jsou v pěkném prostředí. Vše je čisté a hezké, každý si najde sportovní vyžití dle své záliby a umu. Vládne tu příjemná atmosféra.

Ostatní informace

Cena kurtu v sobotu a v neděli je 150,-Kč, ve všední den 170,- Kč. Mají slevy na permanentku i členský příspěvek je velice levný. Jídlo v cantině výborné za přiměřené ceny.Další informace

neumístěno
Druh:
za sportem
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Holešovice
(vzdálenost od místa: 0.57 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Chcete si zahrát tenis, zajezdit na kolečkových bruslích nebo na kole?

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace