Beatlemanie - Výstava PRODLOUŽENA a zpestřena jedinečnými fotografiemi!

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

O jedinečné výstavě, která je instalována v Českém muzeu hudby, jsem vám již psala => viz. článek Beatlemanie. Tato výstava měla trvat pouze do 10. ledna, pro její velký úspěch, ale byla prodloužena až do 6.4.2011. Kromě samotné výstavy mohou návštěvníci i nově shlédnout Objevené fotografie Beatles (1963 - 1964).

Za čím jedeme?

V prostorách muzea bude vystavena kolekce 38 velkoformátových fotografií, které zachycují skupinu v letech 1963 až 1964. Autorem těchto unikátních neformálních fotografií je Paul Berriff, kterému se v té době podařilo proniknout mezi Beatles a zachytit je v jedinečných situacích, ze kterých vznikla jedinečná kolekce momentek.

Tyto fotografie byly objeveny až v roce 2009 na půdě autora. Do současnosti byly vystaveny pouze v Liverpoolském muzeu The Beatles story. Návštěvníci mají nyní jedinečnou možnost fotografie shlédnout, začátkem dubna zamíří kolekce momentek do USA. Tak nepromarněte svou šanci, tato příležitost, se nemusí znovu opakovat.

Pořadatelé se rozhodli rozdělit kolekci fotografií na dvě části. Obě části budou prezentovány v budově muzea hudby. První část návštěvníci budou moci shlédnout od 23. února do 14. března. Druhou část pak od 16. března do 28. března.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Občerstvení lze zakoupit kdekoliv v Praze, záleží jen na tom, na co zrovna dostanete chuť.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Celá výstava vás provede nejen historii skupiny Beatles, ale i dobou, ke které tato skupina neodmyslitelně patří.

Ostatní informace

Vstupenka do celého objektu muzea hudby:

dospělí 120 Kč, snížené 60 Kč

Pokud chcete navštívit obě fáze výstavy zakoupte si tuto plnou vstupenku při první návštěvě bude tato vstupenka platit do celého objektu a při druhé návštěvě pouze na druhou část výstavy fotografií.

Jednorázová návštěva výstavy vás vyjde na:

dospělí 60 Kč, snížení 30 KčDalší informace

neumístěno
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Vršovice
(vzdálenost od místa: 0.63 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Beatlemanie - Výstava PRODLOUŽENA a zpestřena jedinečnými fotografiemi!

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace