Tipy na výlet | Turistické cíle | Hrady | Akce | Rady | Cestopisy | Cyklo | Fotky | Zájezdy | Inzerce | Trasy | Mapy | Ubytování | Soutěže | Peníze
| Stát: | Česká republika |
|---|---|
| Oblast: | Krkonoše |
| Kraj/okres: | Královéhradecký kraj / Trutnov |
| Typ: | Štíty, hory, kopce |
| Přesný typ: | Vyhlídka |
| Výška: | 1250 m.n.m. |
| WWW: | |
| Dostupnost: | Nedostupné v zimních měsících |
| Poloha: | 50°45'45.63"N 15°32'44.09"E |
| Hodnocení: |
Ambrožova vyhlídka se nachází při cestě mezi Labskou a Vrbatovou boudou (červená značka) na hraně ledovcového karu pod Pančavskou loukou. Z vyhlídky se nabízí pohled do Labského dolu, na východní část Krkonoš s Luční a Studniční horou, z vrcholu Sněžky je však viditelný jen kousek. Směrem při pohledu vpravo se nabízí pohled na Medvědín, Zlaté návrší a hranu Labského dolu. Vyhlídka je pojmenována po Jindřichu Ambrožovi, který byl významným pracovníkem KČT a ochráncem přírody.
Průměrné hodnocení článku: 1.00
Ohodnoťte článek (jako ve škole): 1 2 3 4 5
Přidat fotky do galerie |
Poslat známému | Tisk
| Zobrazeno 146x
|
Sdílet na Facebooku
| Autor: Martin Sládek | Počet článků: 2035 |
| Vloženo: 22. 07. 2010 | Počet zobrazení článku: 146 |
| Výdělek článku: 1.59 Kč rozdáváme peníze |
| Reklama - partneři turistické oblasti Krkonoše | ||
Máte-li jakoukoliv připomínku, nápad nebo námět, napište nám...
Chcete mít aktuální informace o nově přidaných výletech, radách, cestopisech, zajímavých místech nebo akcích? Nastavte si filtr!