Potulná čajovna Čajchan - Vůně orientu

Jen vstupte!
Jen vstupte!
lupa

Již několikrát se nám povedlo zavítat na akci, kde se nacházela potulná čajovna Čajchan. Ze začátku jsme jen popili čaje a poklábosili a pokračovali dál. Ale časem jsme čajovnu začali vyhledávat a došlo to dokonce tak daleko, že jsme je začali zvát na naše akce.

Malá čajovna na Kosti
Malá čajovna na Kosti
lupa

V na míru pohádkám Tisíce a jedné noci ušitém stanu se můžete rozvalit na orientálních kobercích, kůžích a polštářcích a vychutnávat širokou nabídku čajů (ale též kávuwink), připravovaných tradičním způsobem tureckých tržišť v "rizestroji". Nemáte-li chutě na čaj, můžete popotahovat z tradiční vodní dýmky shisha a nebo jen tak ležet a lenošit a poslouchat historky návštěvníků, užívat klidu a pohody a nasávat atmosféru Orientu.

Malá čajovna na Šelmberku
Malá čajovna na Šelmberku
lupa

Čajovníci v originálních orientálních kostýmech jsou lidé pohodoví,pohotoví a vtipní, s širokým rozhledem znalostí z různých odvětví. Zvláště Kryštof udivuje svými až encyklopedickými znalostmi naprosto zbytečných informacíwink.

Interiér
Interiér
lupa

Ale běda, vkročí-li do stanu někdo s kelímkem či sklenicí piva. Né, že by čajovníci měli nějaký odpor k tomuto národnímu moku. Problém spočívá v tom, že dle "Čajovnického Murphyho zákona" všechno pivo odložené kamkoli v čajovně, ač ve sklenici, vždy skončí vsakující se do koberce. Čajovníci pak vidí rudě a navíc každý z nich vlastní vlastnoručně vyráběné trnkové hole. Věřte, nevěřte, způsob jejich použití ovládli až k takové dokonalosti, že vytvořili nový směr bojového umění (Trnka Bo Do Smile). A opravdu, úder Dědečkovo překvapení či Mary Poppins by nikdo nechtěl zažít na vlastní kůži wink.

Shrnuto a podtrženo: Navštivte jejich stránky www.cajchan.cz a zkuste je na nějaké akci navštívit. Stojí to za to.Další informace

Typ testu:
cestování

Diskuse k testu Potulná čajovna Čajchan - Vůně orientu

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace