Březen ve Velkých Karlovicích: lyže, kurzy focení i Saunová noc

Rady, Beskydy, Javorníky, Valašsko
lupa

Nejen akce pro lyžaře, ale také třeba amatérské fotografy, fanoušky saunování nebo příznivce zumby či žhavé salsy chystá na březen Resort Valachy ve Velkých Karlovicích, jehož součástí jsou Ski areál Razula a trojice okolních hotelů Lanterna, Horal a Galik.

lupa

Právě lyžařské akce budou vzhledem k vrcholící zimní sezóně březnovým programům dominovat. V pátek 2. 3. se například koná dětský závod O pohár nejrychlejšího tygra na sjezdovce Horal. Začíná ve 13 hodin a je určen malým lyžařům do 12 let.

lupa

V sobotu 3. 3. si na své přijdou milovníci saunování. Ve Wellness Horal v hotelu Horal se od 20 hodin uskuteční další Saunová noc, při níž je mimořádně otevřeno až do půlnoci. Návštěvníci si mohou vychutnat koupání v termálních bazénech a saunování za svitu svíček a každou hodinu saunovací rituály. Jde o saunování za asistence zkušených saunérů spojené s potíráním pokožky různými, tělu prospěšnými produkty, které zatím nabízí jen několik wellness center v tuzemsku.

V sobotu 3. 3. se také uskuteční Country večer s kapelou Sjezdaři v hotelu Galik.

V sobotu 10. 3. se koná oblíbená Salsa Latino Night party v Cocktail baru Lanterna s výukou salsy a merengy pod vedením tanečního instruktora Radka Kubiše.

lupa

V neděli 11. 3. vypukne nejoblíbenější zimní dětská akce Ski areálu Razula - Maškarní lyžovačka. Bude se konat od 9 hodin na sjezdovce Horal. Děti čekají různé hry, soutěže, zábavný slalom o ceny nebo ukázky psích spřežení. Malí lyžaři v maskách lyžují zdarma.

lupa

Novinkou v nabídce Ski areálu Razula bude Snowboard Camp Razula – kurz snowboardingu 17. a 18. 3. na sjezdovce Razula. Je určen pokročilým jezdcům. První den je věnován workshopu a škole oblouků, druhý den se účastníci přiučí nové dovednosti ve freestyle a freeride. Snowboard Camp Razula povede Josef „Pepe“ Hřebíček, instruktor SNB APUL „B“, pravidelný účastník X-Over Ride v rakouském Kaprunu.

lupa

Resort Valachy nově zahájil spolupráci s vítězem Czech Press Photo Janem Rybářem a připravil pro zájemce o výuku fotografování na 17. a 18. 3. fotografický kurz. Protože se rychle vyprodal, byly aktuálně přidány ještě dva půldenní Kurzy focení dětí, které se uskuteční v neděli 18. 3. a pondělí 19. 3. Účast dětí v rolích modelů je vítána.

Od 30. 3. do 1. 4. se bude v hotelu Horal konat další Wellness víkend s lekcemi zumby, body stylingu a spinningu v hotelu Horal. Během tří dnů obnáší celkem 19 hodin cvičení.

O víkendu 31. 3. a 1. 4. se také bude konat Razula Open Cup. Tento veřejný lyžařský závod, který se letos uskuteční již poosmé, je otevřený lyžařům amatérům bez ohledu na věk a zkušenosti. Obří slalom se jede na hlavní, kilometrové sjezdovce Razula. Vypsáno je 14 věkových kategorií včetně veteránů, nejmenší lyžaři do 11 let jedou jen jedno kolo na kratším úseku s převýšením 160 metrů. Závod doprovodí také testování lyží LUSTI.

www.razula.cz, www.valachy.czDalší informace

Typ rady:
ostatní

Diskuse k radě Březen ve Velkých Karlovicích: lyže, kurzy focení i Saunová noc

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace