Potřebujete si odpočinout? Zkuste některý z víkendových pobytů!

Články, Svět
lupa

Chybí vám energie pro řešení každodenních problémů? Cítíte, že si potřebujete skutečně odpočinout? Dopřejte si péči v podobě některého z řady tematických víkendových pobytů.

lupa

Víkendové pobyty vám přináší nejenom tolik potřebný odpočinek, relaxaci těla a duše, ale mohou být také počátkem vašeho nového životního stylu. Právě tyto wellness pobyty vám pomohou lépe zvládat náročné požadavky moderní doby a skloubit je se svým osobním životem a rodinou.

lupa

Nastartovat svoji cestu k vitalitě, zdraví a spokojenosti můžete prostřednictvím celé palety nejrůznějších programů. Udělejte první krok a vyberte si některý z tematických pobytů, ať již to bude zkrášlující, očistný, antistresový, romantický, ezoterický apod. Vedle ubytování na mnoha kouzelných místech po celé republice a bohatého jídelníčku plného zdraví zahrnují tyto pobyty především relaxační a regenerační procedury zaměřené speciálně na ženy, muže, manažery, seniory, páry nebo rodiny s dětmi.

Odpočinek, relaxace a výjimečná lázeňská kultura

Že je víkend málo? Změna prostředí, nevšední atmosféra, relaxace a nové zážitky, které vám přinese, budete rozhodně pociťovat ještě dlouho po vydařeném víkendu.

K dispozici jsou vám i blahodárné pobyty v lázních, mj. proslulé Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně. Víkend se může stát ochutnávkou ozdravných procedur a lázeňská vřídla pak zdrojem vaší životní energie.

Nechte se inspirovat!

Potřebujete si odpočinout, nabrat nový dech a věnovat se chvíli sama sobě? Vydejte se do Mariánských lázní s více než stovkou léčivých pramenů. Užijte si netradiční víkend sladce vonící po čokoládě!

Luxusní hotel Butterfly pro vás přichystal víkend s příchutí čokolády. Čeká vás čokoládová masáž, čokoládový nápoj a slavnostní večeře při svíčkách s doprovodem harfy. Z lázeňských procedur si vychutnáte minerální koupel se suchým zábalem a rašelino-jílový obklad. K dispozici vám bude moderní bazén a pool bar s výhledem do lázeňského parku, také sauna a whirlpool. A čeká vás i dárek – co jiného než čokoládové lázeňské oplatky!

Diskuse ke článku Potřebujete si odpočinout? Zkuste některý z víkendových pobytů!

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace