Dva žhavé tipy, jak si užít fotbalové Euro-Vyrazte na dovolenou nebo si poříďte TV anténku k mobilu

Články, Svět
fanoušci; foto zdroj NeckermannCK
fanoušci; foto zdroj NeckermannCK
lupa

Těšíte se na fotbalové Euro tak, že už skoro nemůžete nedočkavostí spát? Ale už teď víte, že některé zápasy nestihnete kvůli povinnostem? Pak právě pro vás přinášíme dva tipy, jak na celou situaci vyzrát. A obě rady jsou velmi jednoduché. Buď se seberte a odjeďte na dovolenou, tam si klid na televizi najdete, nebo si ke svému smartphonu či tabletu pořiďte televizní anténu, která vám umožní sledovat zápasy kdykoli a kdekoli.

Kidigi iDTV TV Tuner; foto zdroj Sunnysoft
Kidigi iDTV TV Tuner; foto zdroj Sunnysoft
lupa

První tip na to, jak si užít Euro, přináší Neckermann CK. Využijte nabídky Last minute a v některém z letovisek si užijte fotbalovou dovolenou. Partnerka nebo zbytek rodiny si zde na dobu zápasů jistě náhradníprogram snadno najde nebo se k vám připojí,“ říká Tatiana Poláková, specialistka na letní zájezdy Neckermann CK. Hotelové haly a restaurace nabízejí velkoplošné projekce zápasů a určitě zde narazíte i na podobně smýšlející fanoušky jiných týmů. Tím celé mistrovství získá naprosto originální atmosféru, a pokud se našim bude dařit, což všichni předpokládáme, budete rázem patřit mezi VIP klienty. Věřte tomu, že nebudete litovat.

Kidigi iDTV TV Tuner; foto zdroj Sunnysoft
Kidigi iDTV TV Tuner; foto zdroj Sunnysoft
lupa

Druhý snadný způsob, jak držet prst na tepu šampionátu, spočívá v dovybavení iPhonu či iPadu o anténu pro příjem televizního signálu a od té chvíle jste na stadionu ve dne v noci. Malou televizi budete mít vždy při sobě, ať už na pracovním stole v zaměstnání, v tramvaji nebo třeba na zahrádce restaurace, kde zrovna není televize,“ radí Jan Šváb ze Sunnysoftu. Mobilní tuner Kidigi iDTV mimo sledování televizního signálu umožňuje také přenosy a pořady nahrávat a je vybaven vlastní baterií, takže nebude čerpat cennou energii vašeho smartphonu. Na Sunnysoft.cz lze Kidigi iDTV koupit za 1699 Kč.

Diskuse ke článku Dva žhavé tipy, jak si užít fotbalové Euro-Vyrazte na dovolenou nebo si poříďte TV anténku k mobilu

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace