TURISTIKU PODPORUJÍ
61 438 turistů a cestovatelů
108 761 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 354 846,- odměny za články

Společnost Turistika.cz, s.r.o. hledá  zkušené obchodní zástupce.

Webové portály společnosti dosahují 1mil návštěv za měsíc (zdroj GA).

NÁPLŇ PRÁCE:
Aktivní kontakt se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových zákazníků a příprava obchodní nabídky. Součástí pracovního procesu jsou i pravidelná školení a možnost profesního růstu a benefity pro cestování. Hledáme zkušené obchodníky se znalostí mediálního trhu.

POŽADUJEME:
- komunikativní osobnost, - příjemné vystupování
- aktivní přístup, zkušenosti z obchodu a prodeje služeb/reklamy

HLEDÁME KOLEGY PRO OBLAST:

Slovensko, Polsko, Rakousko, Německo

NABÍZÍME:
- pro zkušené obchodníky s praxí i fixní plat

- provize až 30%

- další cestovatelské benefity (vybavení, pobyty, dovolená, apod.)

- přátelský kolektiv

- roční bonusy za plnění plánu

- notebook, mobilní telefon a neomezené volání s internetem

Práce na ŽL

Své CV zasílejte na prace@turistika.cz