Charitativní projekt TURISTIKA.CZ a ČLOVĚK V TÍSNI

Turisté a cestovatelé, kteří sdílí své zkušenosti na Turistika.cz, popisují si místa, která navštívili a pomáhají svými radami ostatním, dostávají peníze z reklamy, která se zobrazí u jejich příspěvků.

Většina z nich však nepíše články pro peníze, ale pro možnost, podělit se o svůj zážitek, pomoci praktickou radou ostatním. (více o odměňování turistů najdete >> ZDE <<).

Právě pro turisty a cestovatele a stejně tak pro vás, jsme ve spolupráci s organizací Člověk v Tísni připravili možnost, jak pomoci ostatním, těm, kteří naši pomoc skutečně potřebují.

Za vaše peníze se nakupuje to nejpotřebnější: sešity a tužky, osivo a nářadí, kozy nebo za ně třeba necháme vykopat studnu v africké vesnici. O vše se stará Člověk v Tísni a více se můžete dozvědět na stránce www.skutecnapomoc.cz

Peníze turisté dostávají na svůj PaySec účet a přes něj je i Turistika.cz posílá na Skutečnou Pomoc.  www.turistika.cz/texty/zalozit-paysec.

Jak pomoci?

Stačí se přihlásit na Turistika.cz a na stránce plateb máte odkaz na poslání peněz pro Skutečnou pomoc.

Anebo můžete pomoci rovnou, klikněte na tlačítko a darujte skutečný dárek!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace