TURISTIKU PODPORUJÍ
59 646 turistů a cestovatelů
96 211 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 022 944,- odměny za články

 

        HORALSKÁ VÝZVA

Horalská výzva je několikaměsíční dobrodružná cesta, během které získáte fyzickou i mentální přípravu k výstupu na Mont Blanc. Výzva je určená zejména těm, kteří mají rádi hory a chtějí se zdokonalit po fyzické i psychické stránce.

Jak bude vypadat cesta na Mont Blanc?

Těšit se můžete na 5 víkendů strávených v horách, spojených s mentálním tréninkem. Po domluvě s účastníky výzvy budou stanoveny konkrétní termíny pobytů.

Předběžný harmonogram je:

  • Květen - víkendový pobyt v Krkonoších
  • Červen - víkend v Malé Fatře a víkend v Tatrách
  • Červenec - 4 denní pobyt v Julských Alpách
  • Srpen - výstup na Mont Blanc

PŘIHLÁSIT SE

      

 

Pošlete vyplněnou přihlášku na e-mail: info@efri.cz nejpozději do 15.4.2018. Přihlášku naleznete na stránce Horalské výzvy. Přihlásit se může kdokoliv starší 18 let s pobytem na území České nebo Slovenské republiky.

Jak probíhá výběr účastníků?
Na základě několika doplňujících dotazů vybereme 30.4.2018 z přihlášených zájemců 6 osob, které se v rámci Efri bezplatně zúčastní výzvy. Současně vybereme 2 náhradníky, kterým umožníme spolu s účastníky absolvovat výlety a tréninky po dobu 3 měsíců pro případ, že někdo z účastníků výzvu nedokončí.

Kde najdu bližší informace?
Podrobné informace o průběhu události včetně feedbacku z předchozího ročníku naleznete na stránkách Horalské výzvy nebo na Facebooku či Instagramu.

 

  

 


 

 

Mont blanc

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace