Horalská výzva je akcí pro všechny příznivce turistiky v Čechách a na Slovensku. Svým účastníkům slibuje nejen krásně prožité chvíle na
horách, pocit svobody nebo možnost překonat sebe samého. Motivuje k tomu, aby lidé neseděli doma a zažili to, co nám všem příroda nabízí. Pro některé tak může být i impulzem k tomu, aby se naučili už svá přání neodkládat a jít si za svým cílem.

 

Prví akce, jež je součástí koncepce několika jedinečných typů motivačních pobídek v oblasti volnočasových aktivit, organizovaným spolkem Efri z.s. za spolupráce s Turistika.cz probíhá od března do června tohoto roku.

 

"3 vrcholy, 3 měsíce, 3 šance vystoupit na Triglav"

Na splnění výzvy v březnu je potřeba zdolat tři vrcholy, jejichž výška nepřesahuje 1500 m.n.m. V dubnu tři vrcholy s výškou nad 1500 metrů a v květnu tři vrcholy nad 2000 výškových metrů. Vstupňující se náročnost zde není náhodná. Jednak je optimální pro začínající vysokohorské turisty a jednak je skvělou průpravou před třídenním výletem do Júlských Alp s výstupem na Triglav, největší horu Slovinska. Ten absolvují tři účastníci výzvy zcela bezplatně.

Účastníkům výzvy z Turistika.cz je umožněno vrcholy z měsíce března rozložit do zbylých dvou měsíců, ve kterých výzva probíhá.

Připojit se k výzvě je jednoduché. Vyrazit do přírody a své fotografie sdílet na instagramu s tagem #horalskavyzva. Ty jsou následně přidávány i na stránky Horalské výzvy na instagramu, kde je hodnotí další účastníci a příznivci. Hodnocení je následně klíčové při výběru tří účastníků, na které čeká výstup na Triglav.   

PŘIJMOUT VÝZVU

      

 


Lukáš Kučej


Tomáš Kumštát Photography

Tomáš Kumštát Photography

 

Návštěvníkům a členům Turistika.cz je umožněno, aby si vrcholy za měsíc březen rozložili do zbylých dvou měsíců, ve kterých výzva probíhá.

 

V březnu

3 vrcholy do 1500 m.n.m. Například Lysá hora, Kľak, Praděd, Strážov aj.

V dubnu

3 vrcholy 1500 – 2000 m.n.m. Například Sněžka, Velký Kriváň, Velký Rozsutec, Kráľova hoľa aj.

V květnu

3 vrcholy nad 2000 m.n.m. Například Chopok, Ďumbier, Baranec, Slavkovský štít aj.

V červnu

Výlet s výstupem na Triglav, nejvyšší horu Slovinska, se třemi dalšími účastníky výzvy.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace