TURISTIKU PODPORUJÍ
61 383 turistů a cestovatelů
107 579 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 620,- odměny za články

CK SEN podpoří cestovatele. Proplatí jim jejich cestu snů!

Soutěžit můžete od 24.5.2017 do 5.12.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Cestovní kancelář SEN, která organizuje exotické poznávací zájezdy do 150 zemí světa, se rozhodla, že podpoří cestovatele v objevování světa. Vypisuje soutěž na ulovení vysněného a netradičního zážitku.


Soutěž je určená pro baťůžkáře, rodinu s dětmi, zamilovaný pár a další cestovatele bez rozdílu věku, kteří na svých cestách (od Balatonu až po Antarktidu) zaznamenají a případně nafotí co nejzajímavější zážitek. Vyhrát mohou poukaz na zájezd nebo finanční částku. „Podmínkou je, že do konce listopadu 2017 zažijí něco zajímavého a po svém návratu to nejpozději do 5. prosince 2017 uveřejní formou krátkého textu a několika fotografií na www.cksen.cz/vysneny-svet a na našem facebooku,“ říká ředitel CK SEN Pavel Fellner.

Výherce vybere odborná porota a veřejnost, budou rozhodovat o následujících cenách:
A/ cena ředitele CK SEN: 50 tisíc Kč

B/ cena ředitele CK SEN: vánoční kupon v hodnotě 20 tisíc Kč na libovolný zájezd CK SEN v roce 2018

C/ cena cestovatelské veřejnosti: 30 tisíc Kč

D/ cena cestovatelské veřejnosti: 20 tisíc Kč

E/ speciální cena pro dva cestovatelské fanoušky, kteří se zapojí do hodnocení cestovatelů: 10 tisíc Kč.

 

Více se o akci dozvíte zde: www.cksen.cz/vysneny-svet a www.facebook.com/cestovkasen

Stručná pravidla soutěže:

  1. Cestovatel se musí zaregistrovat na stránkách www.cksen.cz/vysneny-svet.
  2. Po návratu musí cestovatel na stránky vložit krátký text o svém největším zážitku a pět fotek.

Čím více hlasů příspěvek od veřejnosti dostane, tím je větší šance na výhru. Body je možné sbírat od chvíle, kdy cestovatel zveřejní na www.cksen.cz/vysneny-svet svůj projekt.

Vítězové všech kategorií budou vybráni a zveřejněni do 21. prosince 2017 na www.cksen.cz/vysneny-svet a na Facebooku CK SEN, včetně dvou transparentně náhodně vybraných cestovatelských fanoušků.


Soutěže se může zúčastnit každý cestovatel a občan České republiky, který nepracuje v cestovním ruchu a výpravu absolvuje v roce 2017 – od května do konce listopadu.

Kdo je CK SEN

Bratři a milovníci cestování, Pavel a Luboš Fellnerovi, založili před 24 lety v Bratislavě Cestovní kancelář BUBO Travel. Hned po pádu železné opony zorganizovali autobus a s kamarády objeli Turecko, Sýrii, Jordánsko. Pak následovala Skandinávie, později Indie a postupně celý svět. V roce 2012 koupili v Praze Cestovní kancelář SEN. V současné době pořádají 150 zájezdů do celého světa. Luboš Fellner byl v roce 2011 na Slovensku vyhlášen podnikatelem roku.

Garantované termíny zájezdů

CK SEN nabízí svým klientům unikátní záruku – garantuje termíny zájezdů. Často se stává, že cestovní kanceláře v případě, že nenaplní kapacitu, poznávací zájezdy ruší. Pokud by se toto stalo u CK SEN., dají vám kromě celé zálohy i 10 tisíc Kč jako odstupné.

Více informací o CK SEN

www.cksen.cz, www.bubo.sk

https://www.facebook.com/cestovkasenAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.