TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 564 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 869,- odměny za články

Vyhrajte rodinnou dovolenou na horské chatě v Jeseníkách!

Soutěžit můžete od 2.6.2015 do 2.7.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Vyhrajte pobyt na jedné z krásných chat v Jeseníkách. Chata Edison se nachází v srdci Jeseníku v druhé polovině hory Praděd v Karlově. V létě je zde možnost horské turistiky či cyklistiky, lákadlem mohou být i nedaleké lázně či bazény. V zimě jsou v Malé Morávce na dohled krásné sjezdovky. Po náročném dni plném poznávání si můžete na naší chatě odpočinout nejen na pokoji, ale i ve společenské místnosti, užít si skvělou večeři nebo využít služby naší masérky či relaxovat v sauně.

Naše druhá chata – Merlin se také nachází v Jeseníkách, konrkétně v Karlovicích u Karlovy Studánky. V létě se můžete vydat zkoumat malebnou přírodu ať už pěšky nebo na kole, které vám rádi zapůjčíme. V zimě si můžete užít běžkování anebo se vydat k nedalekým vlekům do Vrbna pod Pradědem. Kromě pěkné přírody a milého personálu se můžete těšit na výbornou domácí pizzu anebo si užít jeden z našich večerů s živou hudbou, které pořádáme.

Chatu U Jelena najdete v malebné horské vesničce Hraběšice u Šumperka, taktéž v Jeseníkách. V zimě si lyžaři mohou užít lyžařský areál, který leží 200 metrů od chaty. V létě potěší svým umístěním turisty. Chata je vhodná pro rodiny s dětmi, protože součástí je hřiště na různé druhy sportů, ale také hřiště dětské s různými houpačkami a prolézačkami. I zde si můžete dopřát naši výbornou domácí stravu a další služby.

O co soutěžíme?

  1. Výherce: Voucher na 5 denní rodinný pobyt (4 noci) pro 2 osoby a až 2 děti se snídaní na chatě dle výběru: Edison (Merlin nebo U Jelena) – dle výběru
  2. Výherce: Voucher na víkendový pobyt (3 dny/2 noci) pro 2 osoby se snídaní na chatě U Jelena
  3. Výherce: Voucher na víkendový pobyt (3 dny/2 noci) pro 2 osoby se snídaní na chatě Merlin

Poukazy jsou platné do 30. 9. 2015. Pro jejich uplatnění je potřeba rezervace termínu na e-mailu edison.jeseniky@gmail.cz anebo telefonicky na 778 067 167. Další informace naleznete na webových stránkách nebo Facebooku.

Soutěžní otázka:

Jaká akce se u nás koná 20. 6.?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: Martině Dvořákové(1. cena), Janě Rybářové (2. cena), Haně Příhodové (3. cena)!