TURISTIKU PODPORUJÍ
60 953 turistů a cestovatelů
105 114 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 185 898,- odměny za články

Soutěž pro mlsouny o luxusní dárkové balení Hořických trubiček ORIGINAL

Soutěžit můžete od 20.11.2014 do 20.12.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Když se řekne "hořické trubičky", srdce každého milovníka sladkostí zajásá. Napadlo vás někdy, jak se vlastně hořické trubičky vyrábí a kolik práce se ukrývá za touto lahodnou pochoutkou? V nejmodernější provozovně na výrobu tohoto národního klenotu, v Miletíně v Podkrkonoší, budete mít možnost zhlédnout výrobu hořických trubiček a dozvědět se mnoho zajímavých informací o jejich historii i současnosti.

O co soutěžíme?
Výherce vyhrává luxusní dárkové balení Hořických trubiček ORIGINAL.

Soutěžní otázka:
Kolik korun stojí exkurze do miletínské provozovny na výrobu Hořických trubiček?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Při výrobě hořické trubičky je ruční práce zcela nepostradatelná. V první fázi se upeče křehká oplatka složená z mouky, sušeného mléka, rostlinného oleje, sušených vaječných žloutků a cukru. Oplatka dále navlhá v místnostech s řízenou vlhkostí do optimální vláčnosti, kdy je posléze ručně kus po kusu stáčena na horké plotýnce.

Pro nezaměnitelný rukopis každé cukrářky firma přistoupila k personalizaci produktů. Na každém balení Hořických trubiček naleznete jméno cukrářky, která vlastnoručně trubičku stočila. Pak zjistíte, ze kterých rukou pochází TA PRAVÁ CHUŤ.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherci, panu Bartoloměji Kulovi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace