Turistika.cz - Da Nang - příspěvky https://www.turistika.cz/da-nang-91547 RSS kanál Turistika.cz - Da Nang cs https://www.turistika.cz/nette/images/common/logo-turistika_2017.2_w_284.png Turistika.cz - Da Nang - příspěvky https://www.turistika.cz Jeskyně Dong am Phu https://www.turistika.cz/mista/jeskyne-dong-am-phu/detail V Mramorových horách nedaleko města Da Nang v centrálním Vietnamu se nachází 5 vápencových hor. Pojmenovány jsou po pěti prvcích - voda, dřevo, oheň, země a kov. Nejnavštěvovanější horou je hora Thuy Son, ve které si můžete prohlédnout několik… https://www.turistika.cz/mista/jeskyne-dong-am-phu/diskuse Fri, 20 Jan 2017 00:00:00 +0100 Vinpearl Resort Da Nang https://www.turistika.cz/mista/vinpearl-resort-da-nang/detail Vinpearl Resort je extravagantní a dobře situované Resort & Residence komplex s 200 luxusních pokojích a 39 vil. Areál splňuje 5-hvězdičkový navíc mezinárodní standardy a je vytvořený s eklektický mix moderního designu a starosvětské kouzlo 20.… https://www.turistika.cz/mista/vinpearl-resort-da-nang/diskuse Fri, 02 Oct 2015 00:00:00 +0200 Hyatt Regency Danang Resort https://www.turistika.cz/mista/hyatt-regency-danang-resort/detail Balancuje na klidném úseku pláže s bílým pískem, mezi horami mramoru a sluncem políbil Beachscape renomovaného Non Nuoc je Hyatt nejnovější oběť ve Vietnamu. Hyatt Regency Danang Resort and Spa se ohlašoval nové éry v moderní design s nádechem… https://www.turistika.cz/mista/hyatt-regency-danang-resort/diskuse Fri, 21 Aug 2015 00:00:00 +0200 Sun River Hotel https://www.turistika.cz/mista/sun-river-hotel/detail Danang, místo plné potenciálu a příslibu, je atraktivní destinací pro vnitrostátní a mezinárodní turisty. Navíc, místní oblast Danang sám nabízí mnoho scénických míst, jako jsou Marble Mountain, Danang Beach a kopce stanice Ba Na, takže město… https://www.turistika.cz/mista/sun-river-hotel/diskuse Thu, 20 Aug 2015 00:00:00 +0200 Holiday Beach Danang https://www.turistika.cz/mista/holiday-beach-danang/detail Holiday Beach je ideální volbou pro perfektní relaxační dovolenou, rodinné sešlosti nebo služební cestu. Holiday Beach Hotel je moderní 4-hvězdičkový třída s lázeňskou inkluzivní a mid-range boutique hotel koncept nabízí širokou škálu on-site… https://www.turistika.cz/mista/holiday-beach-danang/diskuse Wed, 19 Aug 2015 00:00:00 +0200 Fusion Suites Da Nang Beach https://www.turistika.cz/mista/fusion-suites-da-nang-beach/detail Fusion Suites DaNang Beach přináší nový plážový životní styl s trendový holistické koncepce odvětví pohostinství. Wellness přístup Fusion Suites Da Nang podporuje zdravé bydlení, a přináší hostům soukromého v pokoji denně návrhář noha reflexní,… https://www.turistika.cz/mista/fusion-suites-da-nang-beach/diskuse Wed, 15 Jul 2015 00:00:00 +0200 Moonlight Da Nang https://www.turistika.cz/mista/moonlight-da-nang/detail Moonlight Hotel se nachází v centru města Da Nang City, byl postaven jako francouzském stylu: luxusní a moderní, v souladu s 3 hvězdy a navíc mezinárodní normy. Elegantně zařízené, klimatizované pokoje jsou vybaveny parketové podlahy, kabelová TV s… https://www.turistika.cz/mista/moonlight-da-nang/diskuse Fri, 03 Jul 2015 00:00:00 +0200 Muong Thanh Da Nang Hotel https://www.turistika.cz/mista/muong-thanh-da-nang-hotel/detail Muong Thanh Da Nang vám místech v centru města, pohodlné na Han Market a Muzeum Cham. Tento 4-hvězdičkový luxusní hotel se nachází v těsné blízkosti Han River Bridge a My Khe Beach. Kromě toho, Muong Thanh Da Nang nabízí pět konferenčních a… https://www.turistika.cz/mista/muong-thanh-da-nang-hotel/diskuse Mon, 04 May 2015 00:00:00 +0200 Green Plaza Hotel https://www.turistika.cz/mista/green-plaza-hotel/detail Green Plaza oficiálně vstoupil do provozu dne 27. března 2008. Tady v Danang City milník, hosté plně vychutnat nezapomenutelný zážitek doživotní. V Green Plaza Hotel, prostorný Vietnamese-inspiroval pokoj s širokým, elegantní postel slouží jako… https://www.turistika.cz/mista/green-plaza-hotel/diskuse Sun, 03 May 2015 00:00:00 +0200 InterContinental Danang Sun Peninsula Resort https://www.turistika.cz/mista/intercontinental-danang-sun-peninsula-resort/detail InterContinental Sun Peninsula Resort se nachází v Son Tra poloostrova Da Nang, který je také známý jako Monkey Mountain. Je to asi 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Danang a také v centru města Danang. Tento resort obsazeno 39 ha na… https://www.turistika.cz/mista/intercontinental-danang-sun-peninsula-resort/diskuse Wed, 22 Apr 2015 00:00:00 +0200