<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="49.515" lon="16.7907">
		<name>Turistické rozcestí Pavlovský Dvůr</name>
		<cmt>Toto malinké rozcestí ( prakticky jen zastavení na modré turistické značce ) se nachází v&amp;nbsp;osadě Pavlovský Dvůr na silnici, spojující Bukovou a Benešov. Rozcestí nalezneme jen 2 km od nejvyššího bodu Drahanské vrchoviny Skalky (735 m.n.m.), ale po modré se tímto jižním směrem dostaneme daleko, přes Sloup (16 km), Blansko (27 km) až do Čebína ( 51 km )u Tišnova.
Na druhou stranu nás modrá zavede na ##:a href="//www.turistika.cz/vylety/litovelsko":##Litovelsko##:/a:## přes Jaroměřice (18 km) a Kladky (27 km, Javoříčko (36 km) až na železniční zastávku Cholina (48 km ).
Místem prochází i zimní běžecká trasa Benešovský okruh, která má 10,5 km.&amp;nbsp;</cmt>
		<desc>Toto malinké rozcestí ( prakticky jen zastavení na modré turistické značce ) se nachází v&amp;nbsp;osadě Pavlovský Dvůr na silnici, spojující Bukovou a Benešov. Rozcestí nalezneme jen 2 km od nejvyššího bodu Drahanské vrchoviny Skalky (735 m.n.m.), ale po modré se tímto jižním směrem dostaneme daleko, přes Sloup (16 km), Blansko (27 km) až do Čebína ( 51 km )u Tišnova.
Na druhou stranu nás modrá zavede na ##:a href="//www.turistika.cz/vylety/litovelsko":##Litovelsko##:/a:## přes Jaroměřice (18 km) a Kladky (27 km, Javoříčko (36 km) až na železniční zastávku Cholina (48 km ).
Místem prochází i zimní běžecká trasa Benešovský okruh, která má 10,5 km.&amp;nbsp;</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/mista/turisticke-rozcesti-pavlovsky-dvur/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>