<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="42.87258" lon="13.86567">
		<name>Colonella</name>
		<cmt>Na pravém břehu řeky Tronto, kousek od měst San Benedetto Del Tronto, či Martinsicuro se nachází malebné město s&amp;nbsp;krásným historickým centrem a úžasným výhledem jak na pobřeží, tak pohoří Gran Sasso. Jedná se o třítisícové město Colonella.
V&amp;nbsp;nadmořské výšce 300 metrů nad mořem a lehce přes pět kilometrů daleko od města Martinsicuro najdete nádherné Městečko Colonella s&amp;nbsp;krásným historickým centrem. Do města se dá pohodlně dojet autem, nebo na kole a pro zdatnější je tu možnost i pěšího přesunu. Do města samozřejmě jezdí i autobus.
Městečko má poměrně dlouhou historii, první zmínky jsou již v&amp;nbsp;době neolitu, ale největší slávu zažilo v&amp;nbsp;době římské říše. V&amp;nbsp;této době bylo město důležitým obchodním centrem a známým námořním přístavištěm zvaným Truentum. Bohužel nájezdy barbarů toto živé město prakticky…</cmt>
		<desc>Na pravém břehu řeky Tronto, kousek od měst San Benedetto Del Tronto, či Martinsicuro se nachází malebné město s&amp;nbsp;krásným historickým centrem a úžasným výhledem jak na pobřeží, tak pohoří Gran Sasso. Jedná se o třítisícové město Colonella.
V&amp;nbsp;nadmořské výšce 300 metrů nad mořem a lehce přes pět kilometrů daleko od města Martinsicuro najdete nádherné Městečko Colonella s&amp;nbsp;krásným historickým centrem. Do města se dá pohodlně dojet autem, nebo na kole a pro zdatnější je tu možnost i pěšího přesunu. Do města samozřejmě jezdí i autobus.
Městečko má poměrně dlouhou historii, první zmínky jsou již v&amp;nbsp;době neolitu, ale největší slávu zažilo v&amp;nbsp;době římské říše. V&amp;nbsp;této době bylo město důležitým obchodním centrem a známým námořním přístavištěm zvaným Truentum. Bohužel nájezdy barbarů toto živé město prakticky…</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/mista/colonella/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>