<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="49.93821" lon="16.5031">
		<name>Turistické rozcestí Skuhrov</name>
		<cmt>Nachází se v horní části obce při hlavní silnici z Lanškrouna do Ústí nad Orlicí. Prochází tudy modře a žlutě značená turistická cesta. Modrá vede jedním směrem k Horákově kapli, na Lanšperk a do Ústí nad Orlicí. Opačným směrem pak klesá údolím Hlubočku k rozcestí U Floriána a pokračuje dále do České Třebové. Žlutá značka vede jedním směrem do Horního Houžovce, projde obcí Knapovec a končí v Ústí nad Orlicí. Opačným směrem sleduje zde začínající naučnou stezku, projde pod Palicí a údolím Skuhrovského potoka dojde na konec stezky při okraji obce Rybník a dále ulicemi až do České Třebové k nádraží.
Turistické mapy: KČT 1:50 000 č.49 Českomoravské mezihoří-Českotřebovsko, GOL 1:25 000 Orlicko-Třebovsko</cmt>
		<desc>Nachází se v horní části obce při hlavní silnici z Lanškrouna do Ústí nad Orlicí. Prochází tudy modře a žlutě značená turistická cesta. Modrá vede jedním směrem k Horákově kapli, na Lanšperk a do Ústí nad Orlicí. Opačným směrem pak klesá údolím Hlubočku k rozcestí U Floriána a pokračuje dále do České Třebové. Žlutá značka vede jedním směrem do Horního Houžovce, projde obcí Knapovec a končí v Ústí nad Orlicí. Opačným směrem sleduje zde začínající naučnou stezku, projde pod Palicí a údolím Skuhrovského potoka dojde na konec stezky při okraji obce Rybník a dále ulicemi až do České Třebové k nádraží.
Turistické mapy: KČT 1:50 000 č.49 Českomoravské mezihoří-Českotřebovsko, GOL 1:25 000 Orlicko-Třebovsko</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/mista/turisticke-rozcesti-skuhrov/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>