<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="38.42912" lon="-0.39379">
		<name>El Campello</name>
		<cmt>Při návštěvě Alicante letos v květnu jsme zjistili, že pláže zde nepatří k nejčistším. Proto jsme se vydali "pobřežní tramvají" TRAM po pobřeží Costa Blanca až do El Campello. Tramvaj je vedena v Alicante jako podzemní a za hradem vychází na povrch. Zpáteční jízdenka do El Campello je za 1,25 €. Toto rekreační středisko je asi ve třetině cesty z Alicante do Benidormu. Na pobřeží je strážní věž  ze 16. století.
A hlavně - jsou zde čisté pláže, vybavené sprchami.
Dostupnost je třeba doplnit - přístupné tramvají po celý rok.</cmt>
		<desc>Při návštěvě Alicante letos v květnu jsme zjistili, že pláže zde nepatří k nejčistším. Proto jsme se vydali "pobřežní tramvají" TRAM po pobřeží Costa Blanca až do El Campello. Tramvaj je vedena v Alicante jako podzemní a za hradem vychází na povrch. Zpáteční jízdenka do El Campello je za 1,25 €. Toto rekreační středisko je asi ve třetině cesty z Alicante do Benidormu. Na pobřeží je strážní věž  ze 16. století.
A hlavně - jsou zde čisté pláže, vybavené sprchami.
Dostupnost je třeba doplnit - přístupné tramvají po celý rok.</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/mista/el-campello/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>