<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="49.89765" lon="18.18879">
		<name>Hlučín -hradby</name>
		<cmt>Zbytky hlučínského opevnění můžeme najít téměř na všech okrajích  středověkého Hlučína , nejzajímavější úsek nalezneme na severozápadě a severu (ulice Pode Zdí a Na Valech) a na severovýchodě (ulice Hrnčířská) Právě v místech, kde se stýkají ulice Hrnčířská a Pode Zdí s ulicí Gen. Svobody) je malý parčík, v němž můžeme spatřit dvě z bašt.
Další Baštu nalezneme u autobusového nádraží.</cmt>
		<desc>Zbytky hlučínského opevnění můžeme najít téměř na všech okrajích  středověkého Hlučína , nejzajímavější úsek nalezneme na severozápadě a severu (ulice Pode Zdí a Na Valech) a na severovýchodě (ulice Hrnčířská) Právě v místech, kde se stýkají ulice Hrnčířská a Pode Zdí s ulicí Gen. Svobody) je malý parčík, v němž můžeme spatřit dvě z bašt.
Další Baštu nalezneme u autobusového nádraží.</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/mista/hlucin-hradby/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>