<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="49.04858" lon="16.30367">
		<name>Moravský Krumlov - zámecký park</name>
		<cmt>Za moravskokrumlovským zámkem se nachází rozlehlý a pěkně udržovaný ##:a href="//www.turistika.cz/mista/zamecky-park--1":##Zámecký park##:/a:##. V 17. století se jednalo spíše o lesní park, ale v pozdější době byl přebudován na klasický tzv. anglický park. U hlavního vstupu poblíž zámku je informační panel a na něm zakreslen vycházkový okruh po nejzajímavějších dřevinách parku s několika vyhlídkovými místy do okolí.
Turistické mapy: KČT 1:50 000 č.83 Okolí Brna-Ivančicko, GOL 1:25 000 Moravskokrumlovsko</cmt>
		<desc>Za moravskokrumlovským zámkem se nachází rozlehlý a pěkně udržovaný ##:a href="//www.turistika.cz/mista/zamecky-park--1":##Zámecký park##:/a:##. V 17. století se jednalo spíše o lesní park, ale v pozdější době byl přebudován na klasický tzv. anglický park. U hlavního vstupu poblíž zámku je informační panel a na něm zakreslen vycházkový okruh po nejzajímavějších dřevinách parku s několika vyhlídkovými místy do okolí.
Turistické mapy: KČT 1:50 000 č.83 Okolí Brna-Ivančicko, GOL 1:25 000 Moravskokrumlovsko</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/mista/moravsky-krumlov-zamecky-park/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>