<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="49.32181" lon="13.69844">
		<name>Pizzerie V Zámku v Horažďovicích</name>
		<cmt>V příjemné a hezkém prostředí horažďovického zámku se nachází Pizzerie V Zámku. Posedět může člověk uvnitř nebo venku. Polévka, kterou jsme si dali, byla vynikající, pivo také nebylo špatné. Ceny zámecké. Obsluha sice ochotná, ale trochu jim chyběl úsměv na tváři a připadalo mi to, že nejsou zcela nadšeni, když jim tam přijde více hostů.
Více informací o nabídce i otevírací době: www.pizzerievzamku.cz
*
Při plavbě po řece Otavě jsem viděl a zažil samé zajímavé věci:
Zlatonosná řeka Otava: https://www.turistika.cz/mista/zlatonosna-reka-otava/detail
Kafe Žebřík v…</cmt>
		<desc>V příjemné a hezkém prostředí horažďovického zámku se nachází Pizzerie V Zámku. Posedět může člověk uvnitř nebo venku. Polévka, kterou jsme si dali, byla vynikající, pivo také nebylo špatné. Ceny zámecké. Obsluha sice ochotná, ale trochu jim chyběl úsměv na tváři a připadalo mi to, že nejsou zcela nadšeni, když jim tam přijde více hostů.
Více informací o nabídce i otevírací době: www.pizzerievzamku.cz
*
Při plavbě po řece Otavě jsem viděl a zažil samé zajímavé věci:
Zlatonosná řeka Otava: https://www.turistika.cz/mista/zlatonosna-reka-otava/detail
Kafe Žebřík v…</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/rady/pizzerie-v-zamku-v-horazdovicich/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>