<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="49.94843" lon="15.2682">
		<name>Kutnohorské léto 2014 – jeden den nestačí!</name>
		<cmt>Již šestým rokem probíhá v&amp;nbsp;Kutné Hoře a okolí od června do září festival s&amp;nbsp;názvem Kutnohorské léto. Festival netradičních prohlídek i&amp;nbsp;jiných zábavných vystoupení.
Pondělní a úterní večery jsou věnovány večerním prohlídkám sedleckých pamětihodností, konkrétně prohlídce tajemné Kostnice za svitu svíček či katedrály Nanebevzetí Panny Marie, která je výslovně zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci se na pár chvil zastaví a užijí si světlo, tmu, hudbu i ticho sedleckých skvostů.
Úterní dopoledne pak mohou strávit se svými dětmi v&amp;nbsp;Galerii Středočeského kraje GASK, kde budou připraveny tvořivé díly pro malé umělce od 6 do 11 let. Vrátit se tam lze pak hned večer - prohlédnout si, jak tajuplně vypadá galerie v&amp;nbsp;noci a dozvědět se něco o spojení jezuitské spirituality a moderního umění. Svou třetí akcí navazuje GASK hned ve středu přes den, a to komentovanou prohlídkou k&amp;nbsp;nové stálé expozici.</cmt>
		<desc>Již šestým rokem probíhá v&amp;nbsp;Kutné Hoře a okolí od června do září festival s&amp;nbsp;názvem Kutnohorské léto. Festival netradičních prohlídek i&amp;nbsp;jiných zábavných vystoupení.
Pondělní a úterní večery jsou věnovány večerním prohlídkám sedleckých pamětihodností, konkrétně prohlídce tajemné Kostnice za svitu svíček či katedrály Nanebevzetí Panny Marie, která je výslovně zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvníci se na pár chvil zastaví a užijí si světlo, tmu, hudbu i ticho sedleckých skvostů.
Úterní dopoledne pak mohou strávit se svými dětmi v&amp;nbsp;Galerii Středočeského kraje GASK, kde budou připraveny tvořivé díly pro malé umělce od 6 do 11 let. Vrátit se tam lze pak hned večer - prohlédnout si, jak tajuplně vypadá galerie v&amp;nbsp;noci a dozvědět se něco o spojení jezuitské spirituality a moderního umění. Svou třetí akcí navazuje GASK hned ve středu přes den, a to komentovanou prohlídkou k&amp;nbsp;nové stálé expozici.</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/clanky/kutnohorske-leto-2014-jeden-den-nestaci/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>