<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="48.97566" lon="14.48025">
		<name>Travelfest 2019 odstartuje spolu s Gastrofestem v pátek 26. dubna</name>
		<cmt>Historické památky, dobré jídlo i pití, pohodu, zábavu, zážitky, možnosti oddechu a relaxace, tedy vše co patří ke správné dovolené, poznávací cestě nebo výletu, nabídne svým návštěvníkům letošní jihočeský Travelfest. Třetí ročník nejvýznamnějšího jihočeského veletrhu cestovního ruchu potrvá od pátku 26. do neděle 28. dubna a odehraje se v prostorách a okolí pavilonů T1, T2 a Z výstaviště v Českých Budějovicích.
Součástí atraktivního veletržního programu bude i velká soutěž o dvanáctidenní pobyt na indonéském ostrově Bali. Stačí přijít, vyplnit a odevzdat do slosování soutěžní lístek. Vyhlášení soutěže proběhne v neděli 28. dubna ve 14 hodin v pavilonu T1.
„Ve stejném pavilonu se v pátek 26. dubna v 10 hodin uskuteční slavnostní zahájení Travelfestu 2019 spolu s přehlídkou Gastrofest Jaro 2019. Travelfest tak letos ponese podtitul Travel ♥ Gastro,“ uvedla manažerka veletrhu Klára Kaštylová z Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR), hlavního organizátora veletrhu a…</cmt>
		<desc>Historické památky, dobré jídlo i pití, pohodu, zábavu, zážitky, možnosti oddechu a relaxace, tedy vše co patří ke správné dovolené, poznávací cestě nebo výletu, nabídne svým návštěvníkům letošní jihočeský Travelfest. Třetí ročník nejvýznamnějšího jihočeského veletrhu cestovního ruchu potrvá od pátku 26. do neděle 28. dubna a odehraje se v prostorách a okolí pavilonů T1, T2 a Z výstaviště v Českých Budějovicích.
Součástí atraktivního veletržního programu bude i velká soutěž o dvanáctidenní pobyt na indonéském ostrově Bali. Stačí přijít, vyplnit a odevzdat do slosování soutěžní lístek. Vyhlášení soutěže proběhne v neděli 28. dubna ve 14 hodin v pavilonu T1.
„Ve stejném pavilonu se v pátek 26. dubna v 10 hodin uskuteční slavnostní zahájení Travelfestu 2019 spolu s přehlídkou Gastrofest Jaro 2019. Travelfest tak letos ponese podtitul Travel ♥ Gastro,“ uvedla manažerka veletrhu Klára Kaštylová z Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR), hlavního organizátora veletrhu a…</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/clanky/travelfest-2019-odstartuje-spolu-s-gastrofestem-v-patek-26-dubna/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>