<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="50.18888" lon="17.04349">
		<name>Ski areál Ostružná</name>
		<cmt>JONAS PARK Ostružná (700 - 835 m) se nalézá v Ramzovském sedle. Na severních svazích tohoto sedla najdete šest upravovaných sjezdovek s délkou více než 2,5 km a 3 vleky a pás s kapacitou 2500 osob/hodina s bezdotykovým odbavením. Velmi oblíbenou je dětská sjezdovka U jasanu, nejdelší ze sjezdovek měří 450 m s převýšením 100 metrů. Areál je vhodný pro zdatné lyžaře, začátečníky, snowboardisty, ale hlavně pro rodiny s dětmi.Toto místo je také skvělým výchozím bodem pro mnoho běžeckých tratí: Kralický Sněžník, Paprsek, Šerák, Praděd.
Parkování je zdarma v blízkosti areálu. Možný je i odvoz skibusem a od vlakové stanice.</cmt>
		<desc>JONAS PARK Ostružná (700 - 835 m) se nalézá v Ramzovském sedle. Na severních svazích tohoto sedla najdete šest upravovaných sjezdovek s délkou více než 2,5 km a 3 vleky a pás s kapacitou 2500 osob/hodina s bezdotykovým odbavením. Velmi oblíbenou je dětská sjezdovka U jasanu, nejdelší ze sjezdovek měří 450 m s převýšením 100 metrů. Areál je vhodný pro zdatné lyžaře, začátečníky, snowboardisty, ale hlavně pro rodiny s dětmi.Toto místo je také skvělým výchozím bodem pro mnoho běžeckých tratí: Kralický Sněžník, Paprsek, Šerák, Praděd.
Parkování je zdarma v blízkosti areálu. Možný je i odvoz skibusem a od vlakové stanice.</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/mista/ski-areal-ostruzna--1/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>