<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<gpx version="1.1" creator="Turistika.cz - http://www.turistika.cz" xmlns="http://www.topografix.com/GPX/1/1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/1 http://www.topografix.com/GPX/1/1/gpx.xsd">
	<wpt lat="49.30576" lon="13.15251">
		<name>Výlet do Bystřice nad Úhlavou.</name>
		<cmt>Bystřice nad Úhlavou je obec, která se nachází severně od města ##:a href="//www.turistika.cz/fotogalerie/nyrsko":##Nýrska##:/a:##, v širokém údolí řeky Úhlavy. V poslední době se často psalo o zdejším zámku, který byl dokonce v minulých letech přístupný veřejnosti. Bohužel, dnes je opět pro veřejnost uzavřen a má se údajně opravovat. Protože v obci samotné je jistě více zajímavých památek, bylo rozhodnuto se tam podívat. Navíc je nad vsí kopec s kaplí, ze kterého je údajně mimořádný rozhled do okolí. Rádi cestujeme vlakem a tak jsme jej využili i pro tento výlet. Ze Sušice jedeme do Klatov a tady přestupujeme na rychlík do Železné Rudy – Alžbětína. Vystupujeme v ##:a href="//www.turistika.cz/fotogalerie/nyrsko":##Nýrsku##:/a:## a dále jdeme již po svých. 
 &amp;#160;Od nádraží se vydáváme najít naučnou stezku. Tu nacházíme na okraji ##:a href=…</cmt>
		<desc>Bystřice nad Úhlavou je obec, která se nachází severně od města ##:a href="//www.turistika.cz/fotogalerie/nyrsko":##Nýrska##:/a:##, v širokém údolí řeky Úhlavy. V poslední době se často psalo o zdejším zámku, který byl dokonce v minulých letech přístupný veřejnosti. Bohužel, dnes je opět pro veřejnost uzavřen a má se údajně opravovat. Protože v obci samotné je jistě více zajímavých památek, bylo rozhodnuto se tam podívat. Navíc je nad vsí kopec s kaplí, ze kterého je údajně mimořádný rozhled do okolí. Rádi cestujeme vlakem a tak jsme jej využili i pro tento výlet. Ze Sušice jedeme do Klatov a tady přestupujeme na rychlík do Železné Rudy – Alžbětína. Vystupujeme v ##:a href="//www.turistika.cz/fotogalerie/nyrsko":##Nýrsku##:/a:## a dále jdeme již po svých. 
 &amp;#160;Od nádraží se vydáváme najít naučnou stezku. Tu nacházíme na okraji ##:a href=…</desc>
		<link href="https://www.turistika.cz/vylety/vylet-do-bystrice-nad-uhlavou/detail"></link>
	</wpt>
</gpx>