Značka Nespresso oslavovala s nejlepší českou gastronomií

Tipy na výlet, Praha
vylet za gastronomiíVýlet za kávou a dobrotami
lupa

Prague Food Festival je oslavou gastronomie, umění šéfkuchařů a producentů jídla a pití. Společnost Nespresso, světový průkopník a špička na trhu v oblasti prvotřídní porcované kávy, stanula po boku těch nejlepších českých šéfkuchařů, aby společně uspokojili i ty nejnáročnější chuťové buňky. Káva Nespresso Grand Cru kvality spolu s delikatesami předních kulinářských mistrů se prezentovala 20. – 22.6. v prostorách paláce Žofín.
„Kávu Nespresso dnes servírují v nejlepších a nejvyhlášenějších hotelích a Restauracích světa. Těší nás, že naši kávu doporučují světoví šéfkuchaři jako např. Heston Blumenthal, Tetsuya Wakuda, Juan Mari Arzak, Daniel Boulud, Emile Jung a desítky dalších,“ říká Josef Voltr, ředitel společnosti Nespresso ČR. • Gurmánské kávy Nespresso jsou servírovány ve 40 % nejlepších restaurací světa z TOP 50. • Více než 60 % restaurací oceněných Michelin pečetí v zemích Beneluxu či ve více než 50 % Michelin Restauracích ve Španělsku servírují kávu Nespresso.
• Grand Cru kávu Nespresso vám doporučí k delikátním desertům např. v The Fat Duck, Tetsuyaś či Azrak restauraci.
• Na domácím gastronomickém poli společnost Nespresso upevňuje svoji pozici a pyšní se spoluprací s prestižními pětihvězdičkovými hotely a luxusními restauracemi.
• Svoji přízeň si získala i u nejlepší české baristky, Mistryně kávy 2005 a Mistryně kávy 2007, Petry Veselé.

O společnosti Nestlé Nespresso SA
Společnost Nestlé Nespresso SA, světový průkopník a špička na trhu v oblasti prvotřídní porcované kávy, představila zákazníkům ty nejkvalitnější druhy kávy Grand Cru, které si mohou vychutnat v pohodlí svých domovů i kdekoli jinde, například v luxusních Restauracích, hotelích, kavárnách či kancelářích. Došlo ke vzniku jedinečné trilogie Nespresso, což je unikátní kombinace nejkvalitnějších káv Grand Cru z celého světa, elegantních a stylových kávovarů a vynikajících služeb zákazníkům. Spojením těchto tří prvků vznikl jedinečný kávový zážitek Nespresso. S vedením ve městě Paudex ve Švýcarsku a více než 2 500 zaměstnanci prodává společnost Nestlé Nespresso SA výrobky do více než 50 zemí světa přímo svým zákazníkům. Ke konci roku 2007 měli také 117 prestižních butiků ve významných světových metropolích. Již druhý rok po sobě jde o nejrychleji rostoucí společnost v rámci skupiny Nestlé a jednu z jejích „miliardových značek“ s více než 40% růstem v roce 2007.
Máte-li zájem o další informace, navštivte www.nespresso.com.Další informace

neumístěno
Druh:
za gastronomií
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Značka Nespresso oslavovala s nejlepší českou gastronomií

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace