Výlet do Olomouce na podzimní etapu Flora Olomouc 2010

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

Výstava Flora OLomouc - foto z letní etapy 2010
Výstava Flora OLomouc - foto z letní etapy 2010
lupa

V Olomouci se ve dnech 7.10-10.10 koná již tradiční podzimní etapa výstavy Flora Olomouc pod názvem Hortikomplex. Součástí výstavy je i výstava a degustace potravin a výrobků  - Olima 2010. Tady budete moc okoštovat víno, slivovici a další lokální dobroty. Současně se budou konat i Dny moravských vín - soutěžní přehlídka toho nejlepšího.

Za čím jedeme?

Do Olomouce můžete jet poznávat historické památky nebo jít na Floru. A ti zdatnější zvládnou obojí. Z výstaviště je to do historického středu města opravdu kousek. Ani na tramvaj nemusíte čekat a pěšky tam dojdete do deseti minut.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Jídla je na výstavišti vždy dostatek. Jen doporučuji si dát pozor na grilované pochutiny. Ne jednou se stalo, že nebyly dobře dodělané a střevní potíže na sebe nenechaly dlouho čekat.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Při návštěvě Smetanových sadů, kde se výstava kona, se nezapomeňte zastavit v tzv. Rudolfově aleji, která právě prochází rekultivací a obnovou. Při vaší další návštěvě bude vše zase trochu jinak.

Ostatní informace

Veškeré další informace získáte na http://www.flora-ol.cz/. Pro místní obyvatele - pokud chcete na výstavu jen nakouknout a nechystáte se do pavilonů, můžete vzít kolo a po cyklostezkách vás pustí do areálu zadarmo:)

 

 Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Olomouc-Nová Ulice
(vzdálenost od místa: 0.23 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Výlet do Olomouce na podzimní etapu Flora Olomouc 2010

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace