Vojenské technické muzeum Lešany

Tipy na výlet, Posázaví
Kam a jak jedeme?

lupa

Na dnešní výlet jsme se vydali do Vojenského technického muzea Lešany.Jeli jsme vlakem z nádraží Krč něco málo přes hodinku Smile Cesta vlakem opravdu stojí zato,je překrásný výhled na Sázavu.Z Prahy lze jet i z nádraží Braník,Modřany,Hlavní nádraží nebo Zbraslav.Vystupuje se na zastávce Krkanice a od vlaku se jde doprava,pak přes most a na konci mostu jsou schody dolů a pak po cca 500 m je muzem.

Za čím jedeme?

Za tanky,auty,těžkou bojovou technikou a motocykly.Na proti kantýně se nachází i dětské hřiště - prolézačka tanku se skluzavkou.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

lupa

Najedli jsme se na začátku areálu v kantýně,kde jsme si dali hranolky s točenou kofolou a zmrzlinu.Mají zde i párek,klobásu nebo smažený sýr.Hned u vstupu do muzea je obchůdek se suvenýry,kde mají pohledy a turistickou známku č.1278.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Celé muzeum je moc pěkně udělané,stále je se na co koukat,dětem se nejvíce libilo hriště s tankem a hala - tanková bitva,kde je šero a z reproduktorů se ozývají vystřely.

Ostatní informace

Otevřeno je: červenec - srpen - úterý až neděle - 9:30 - 17:30 červen - září - sobota a neděle - 9:30 - 17:30. Vstup je zdarma.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Byli zde:
4 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Krhanice
(vzdálenost od místa: 2.21 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Vojenské technické muzeum Lešany

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace