Vinařství PATRIA Kobylí – symbióza tradic a moderní technologie

Tipy na výlet, Brno a okolí
www.patriakobyli.cz
www.patriakobyli.cz
lupa

Máte rádi kvalitní vína, která získala četná ocenění v České republice i zahraničí? Pak se vám určitě bude líbit ve vinařství PATRIA Kobylí, které využilo svahy bývalého kobyliského jezera k pěstování velmi žádaných a typických odrůd pro daný region. Svahy svědčí především bílým odrůdám, nicméně tyto výjimečné podmínky dávají vzniknout i skvělým červeným vínům, jež stojí za to ochutnat.

www.patriakobyli.cz
www.patriakobyli.cz
lupa

Kobylí se nachází ve velkopavlovické vinařské podoblasti a se svými 296 hektary registrovaných vinic a čtyřmi sty vinaři je čtvrtou největší vinařskou obcí na tomto území. Největším pěstitelem a výrobcem vína je zde právě vinařství PATRIA Kobylí, které hospodaří na téměř poloviční ploše vinic tohoto malebného města. Vinařství ročně sklidí 1 700 tun hroznů, které promění v jakostní odrůdová, přívlastková i, archivní vína. PATRIA Kobylí dodržuje zásady ekologického pěstování révy a zpracování hroznů, který spočívá v minimalizaci použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Vinařství díky své kvalitě a doprovodným službám patří také mezi certifikovaná zařízení vinařské turistiky.

www.patriakobyli.cz
www.patriakobyli.cz
lupa

Přestože má vinařství velkovýrobní moderní charakter, neopomíjí vinařské tradice, ba naopak z nich vychází. Vinařští turisté se mohou těšit na příjemný vinný sklep se spoustou dobrého vína, živé hudby a moravských gurmetských specialit.

Více o vinařském zařízení na www.patriakobyli.cz a více o moravských a českých vínech na www.vinazmoravy.cz.Další informace

neumístěno
Druh:
vinařská turistika
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Kobylí na Moravě
(vzdálenost od místa: 1.28 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Vinařství PATRIA Kobylí – symbióza tradic a moderní technologie

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace