Tipy kam na výlet s dětmi v Praze

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

Tento článek věnujeme místům, která jsou zaměřená převážně pro děti, kam se s nimi můžete vydat kdykoliv po celý rok, protože se zde dětem bude opravdu líbit!

Vypálené koťátko, zahrádka
Vypálené koťátko, zahrádka
lupa

Pokud nejste z Prahy, dostanete se sem snadno, vlakem nebo autobusem (spojení najdete na stránce www.turistika.cz/jizdni-rady) a stejně tak autem. Mezi 7:30 a 9:30 se na příjezdových komunikacích tvoří kolony, po půl desáté je už příjezd do centra Prahy bez čekání.

Za čím jedeme?

Koala Café - prolézačka
Koala Café - prolézačka
lupa

Vypálené koťátko (www.vypalenekotatko.cz), Vypálené koťátko je nekuřácká tvůrčí kavárna. Nabízejí zde lahodnou Fair trade kávu od Mamacoffee, prémiový ležák Lobkowicz, víno i nealko. Kromě toho si zde můžete vymalovat hrnek, talíř nebo některý z více než osmdesáti různých výrobků a získat tak například originální dárek k narozeninám či jinému výročí. Vše, co si vymalujete, vám do týdne vypálí ve vlastní keramické peci. Svoji trofej si tady může vymalovat klidně i třeba sportovní klub! Více o cenách a otevírací době najdete na stránce www.vypalenekotatko.cz

Vypálené koťátko
Vypálené koťátko
lupa

Kafé Kakao (www.kafekakao.cz), v Kafé Kakao se cítí dobře rodiče s dětmi i lidé, kteří si chtějí dát výbornou fair-trade kávu a něco dobrého k tomu. Uvítá vás příjemné nekuřácké prostředí, ideální pro pořádání oslav a setkání pro děti i dospělé. Při první návštěvě poznáte, co pro nás znamená „baby friendly“. K dispozici je velký a hezky vybavený dětský koutek, nabízejí zde dětské menu a také obsluha kavárny je připravena vyhovět přání dětí. Na všechny čeká v Kafé Kakao velmi milá obsluha, skvělé dorty, zajímavá jídla, chuťovky a samozřejmě skvělá káva a kakao. Více na www.kafekakao.cz.

Kafé Kakao
Kafé Kakao
lupa

Koala Kafé (www.koalacafe.cz). Nevíte kam s dětmi? Chcete pro ně uspořádat nezapomenutelnou dětskou narozeninovou oslavu? Dětské zábavní centrum v Praze Hostivaři nabízí dětským návštěvníkům nekonečné množství zábavy a dobrodružství. Rozhodně si zde zakládají na čistotě (v pondělí je zavřeno, probíhá zde velký úklid). Pravidelné akce pro děti, výborná prolézačka a další atrakce. Mají zde i speciální balíčky pro narozeninové dětské akce.

... další výlety v Praze, vhodné pro děti najdete na stránce www.turistika.cz/praha/vylety/rodina-s-detmi

... další akce zaměřené pro děti najdete na stránce www.akce.cz/akce/hledani/pro-deti/

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Koala Café
Koala Café
lupa

Ve vybraných podnicích se můžete občerstvit, viz jednotlivé nabídky na webových stránkách. Pokud hledáte gastronomický zážitek, zkuste naše výlety za gastronomií v Praze, www.turistika.cz/praha/vylety/za-gastronomii.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Každý z podniků má svoje kouzlo, svoje aktivity, svoje akce. Pokud jste některý navštívili i vy, podělte se o své zkušenosti v komentářích pod článkem.

Ostatní informace

Jakékoliv ostatní informace najdete na stránkách navštívených míst, viz níže:

Vypálené koťátko (www.vypalenekotatko.cz)

Kafé Kakao (www.kafekakao.cz)

Koala Kafé (www.koalacafe.cz)Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Druh:
za kulturou
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha hlavní nádraží
(vzdálenost od místa: 0.62 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Tipy kam na výlet s dětmi v Praze

Anglický příměstský tábor
13.07.2013 20:40

Miluj English
Anglický příměstský tábor s rodilými mluvčími v Praze pro děti ve věku 7-12 let. Zábavná angličtina pro začátečníky i pokročilejší angličtináře. Anglické workshopy s hudbou, tancem, keramikou a britskými sporty a mnohem více! Nyní i možnost půl-, jedno- až několikadenních táborů! Více info na www.milujenglish.cz

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace