Špindlerův mlýn a jeho boudy

Tipy na výlet, Krkonoše
Kam a jak jedeme?

lupa

Už je to asi rok a půl, co jsme vyrazili propátrat sever Špindlerova mlýna. Pro nás osobně ještě nenávštívená oblast, kterou jsme si chtěli odškrnout z našeho seznamu nádherných míst Krkonoš.

Za čím jedeme?

lupa

Celá naše rodina s dětmi je tak trochu ulítlá na boudy či jiné ubytování a stavení všeho horského druhu, takže cíl byl pro výlet jasný, dojít ke Špidlerově boudě a okouknout i Erlebachovy boudy na severu od města. Přesto máme rádi nepřelidněné oblasti, což se nám do nějaké míry podařilo, ale stále je to známý Špindl v Krkonoších, co si budeme povídat.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

lupa

Dlouho jsme pátrali, jaké ubytování Krkonoše nám můžou nabídnout a vlastně jenom díky pruhované barvě (dceři se líbila Smile) vyhrála horská chata Sedmidolí. Děti umí dát na první dojem a také se to vyplatilo, atmosféra chaty nám pronikla do kůže a chtěli jsme ještě strávat aspoň jeden den v Krkonoších.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Nádherné okolí a výhledy na hřebeny hor a prakticky žádné zbytečné stoupání díky dobrému plány trasy. Určitě v pozdější části výletu hladké asfaltové cesty, protože se může člověk v klidu rozhlížet a nekoukat jenom na cestu Smile Občas tedy nás málem smetl nějaký ten splašený bruslař, ale to se dá celkem pochopit. Měli jsme výborné počasí a skvělá snídaně na chatě už značila, že den bude jako z pohádky.

Ostatní informace

Pokud nepočítáme dopravu a vlastní jídlo, tak nás výlet za ubytování se snídaní stál dohromady pro dva dospělé a jedno dítě kolem 1000 kč, což je velmi dobrá cena pro nás.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika, pro zdatnější
Délka:
celodenní výlet (15-20 km)
Druh:
do přírody, na hory
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Hrabačov
(vzdálenost od místa: 4.06 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Špindlerův mlýn a jeho boudy

15.03.2014 09:03
Krása Krkonoš.. doporučuji.. hezký článek

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace