Rozhledna U borovice

Tipy na výlet, Krkonoše
Kam a jak jedeme?

Nová rozhledna v Krkonoších, Rozhledna u Borovice, je postavena na okraji pole 5km od Vysokého na Jizerou v Krkonoších. Auto si můžete nechat přímo před rozhlednou.

Za čím jedeme?

lupa

Rozhledna U borovice je 18m vysoká a postavil si ji za pomocí svých sousedů Roprachtický rodák. Z rozhledny uvidíte Krkonoše, Český ráj i Jizerské hory. Vnitřek roozhledny je celý ze dřeva a jako vstupenku na rozhlednu dostanete pohled, na kterém je zobrazena rozhledna.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

My jsme nikde nejedli, jeli jsme rovnou na chaloupku, ale jistě ve Vysokém nad Jizerou či v Jablonci nad Jizerou najdete pěknou restauraci, ve které se dobře najíte:-)

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Když jsme byli na rozhledně, bylo krásné počasí a velmi dobrá viditelnost. Bezesporu nejhezčí na tomto výletě byl výhled, ale to krásné obložení uvnitř rozhledny a jak to vonělo ještě čerstvým dřevem mě natchlo daleko více.

Ostatní informace

lupa

Rozhledna je prozatím otevřena prozatím každou sobotu a v neděli od 9:30 do 17-ti hodin. Ovšem na internetových stránkách www.uborovice.cz najdete telefonní číslo, na kterém si můžete domluvit prohlídku kdykoliv jindy.

Vstupné je 20Kč a pro děti do 15ti let je vstup na rozhlednu zdarma.

Přeji hezký zážitek a pěkné počasí:-)Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
do přírody
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Poniklá zastávka
(vzdálenost od místa: 2.89 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Rozhledna U borovice

Telefonní spojení na rozhlednu U Borovice
09.08.2010 13:36

Ladislav CHLUM
Už jsem na Inernetu našel 2 telefonní čísla a z obou se ozývá, že je uživatel nedostupný??? Vždyť v Roprachticích povodeň nebyla. Jaké je správné a DOSTUPNÉ číslo? Chceme tam s partou jít tuto středu 11.8.2010 na 9hodinu a není se kam dovolat. Jedno číslo je 722121658, druhé je 606159615 a obě nereagují. Z toho plyne naprosto neaktuální stav příslušných internetových stránek a to mě štve....
RE> Telefonní spojení na rozhlednu U Borovice
13.09.2010 19:32
dobrý den!
Bohužel jsem si Vašeho komentáře nevšimla. Jemi líto, že jste se nedovolal. Já jsem tam byla zrovna, když byla otevřena, nezkoušela jsem na čísla volat...
Jen se chci zeptat, zda jste se nějakým způsobem dovolali? Bylo by možná dobré informavat provozovatele webových stránek, nebo nějakou jinou dotyčnou osobu, že stránky nejsou aktualizovány..

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace