Rodinný HOTEL RAČÍN

Tipy na výlet, Žďárské vrchy
vylet za gastronomiíVýlet za gastronomií
lupa

Račín je kouzelné zákoutí v srdci Českomoravské vrchoviny. Místo je obklopené krásnými lesy vhodné pro rodinné pobyty a dovolené. Místo s neopakovatelným kouzlem. Prostředí HOTELU RAČÍN je klidné, najdete zde romantické prostředí s krásnou přírodou, která láká všechny zde strávit volný čas.

lupa

Hotel je rodinného typu a svým zaměřením je ideální pro víkendové pobyty, ale i delší dovolenou pro rodiny s dětmi a to jak v létě, tak v zimě. Hotel Račín nabízí také speciální animační programy a služby pro rodiče. Ti si poté užijí pohodu a potřebný klid a jejich děti zábavu po celý den.

Díky moderně vybavené konferenční místnosti zde najdete vhodné podmínky také pro různá školení, tréninky či teambuildingové aktivity pro firmy a podniky.

Hledáte-li místo, které vás má okouzlit a kde si máte skutečně odpočinout, pak je rodinný hotel Račín tou nejlepší volbou.

lupa

Něco málo k historii hotelu Račín:
Historie hotelu se sahá již do roku 1937. Díky osobnímu přístupu tehdejšího majitele Antonína Leopolda a jeho rodiny se hotel brzy stal vyhlášeným a vyhledávaným místem pro klidnou dovolenou a načerpání nových sil pro řadu významných osobností z oblasti kultury, obchodu i politiky. To dokládá i dochovaná návštěvní kniha z let 1937 – 1948. Račín je v historických pramenech popisován jako známé, dlouho navštěvované romantické letovisko, přičemž hotel nabízel pěkné slunné pokoje, a restaurace chutná a výživná jídla, neboť majitel měl vlastní větší hospodářství.

lupa

V naší restauraci bychom rádi navázali na tradici a skvělou pověst, kterou si vybudovala již za dob, kdy hotel provozovala rodina Leopoldových. Naše kuchyně je založena na tradičních českých pokrmech připravovaných z čerstvých a pokud možno místních surovin."

lupa

V restauraci dominují velká kachlová kamna, která dotváří rodinnou atmosféru hotelu a současně poskytují v zimních měsících příjemné "přírodní" teplo. Specialitou podniku je servírování polévek přímo z kameninových nádob vyhřívaných právě na plotně kachlových kamen.

Příjemnou atmosféru restaurace doslova dokreslují originální obrazy známého vysočanského malíře pana Jiřího Peřiny, které si zde může každý také zakoupit.

Našim cílem je v této tradici pokračovat a vytvořit pro naše hosty místo, které je okouzlí, poskytne jim pocit druhého domova a budou se do něj vždy rádi vracet."

lupa

Náš hotel vám nabízí příjemné ubytování v jedenácti nestandardně velkých, útulně zařízených dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Navíc jsou vám k dispozici dva prostorné apartmány se čtyřmi a pěti lůžky."

lupa

Pokoje, apartmány a také koupelny v hotelu Račín nedávno prošly rekonstrukcí. Ubytování zde je ve stylu konce 19. století. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem a veškerou moderní elektronikou, samozřejmě LCD televize se satelitním připojením, také WiFi připojením k internetu. Apartmány navíc disponují minibarem a pro náročné je v koupelnách velká rohová vana. Mezi další hotelové služby patří například i ubytování s pejsky, room service je samozřejmostí, stejně tak jako i parkování u hotelu zdarma. Dalším kladem je půjčovna a úschovna kol či lyží, možnost grilování u hotelu, různé animační programy, dětský koutek či možnost si zahrát stolní tenis nebo fotbal.Další informace

neumístěno
Druh:
za gastronomií
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Hamry nad Sázavou
(vzdálenost od místa: 5.97 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Rodinný HOTEL RAČÍN

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace