Procházka Klánovickým lesem

Tipy na výlet, Praha
kostel Klánovice
kostel Klánovice
lupa

Vážení přátelé Turistiky i turistiky,tentokrát Vás pozvu na vycházku krásným Klánovickým lesem.Na počátek u nádraží Praha- Klánovice se dostanete nejlépe vlakem z  Masarykova nádraží nebo z druhé strany od Českého Brodu.Také můžete přijet autobusem č.261 od metra "B" Černý most.Od nádraží půjdete  k restauraci U Dašů a odtud po žluté značce společně s červenou do lesa.Na rozcestí Zálesí opustíte červenou a pokračujte po žluté k rozcestí Cyrilov.Zde opět změníte barvu značky,tentokrát na zelenou a půjdete po ní až k rozcestína Bučině,kde se můžete rozhodnout,zda má Vaše procházka být dlohá 8 nebo 10 kilometrů.Pokud chcete jen 8 km,od rozcestí  jděte po červené, směr Klánovice žst.Po 3 kilometrech dorazíte k nádraží.

Pokud chcete jít kilometrů 10,pokračujte po zelené dále,až k rozcestí Ve Vidrholci a odtud jděte po červené do Klánovic k nádraží.

Určitě prožijete krásnou procházku lesem,stejně jako já.Po části cesty Vás bude provázet Ns Klánovickým lesem.

K občerstvení,nabrání sil a odpočinku do příjezdu zpátečního vlaku doporučuji restauraci U Dašů,která se nachází u nádraží.

Procházka krásným lesem,křupající čerstvý sníh a proklubávající se slunce jsou nejlepší atributy této vycházky.

Také do Klánovického lesa je zatím vstup zdarma,ale jako všude je vidět,že tudy chodí nejen turisté,ale takyturisté a návštěvníci.
Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
do přírody
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Klánovice
(vzdálenost od místa: 1.67 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Procházka Klánovickým lesem

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace