Přívozem z Císařky k Mánesu

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

lupa

Vážení přátelé Turistiky i turistiky,tentokrát Vás pozvu na neobvyklý výlet,který absolvujete většinou po vodě.Start je na Císařské louce v Praze 5.Na Císařskou louku se dostanete velice jednoduše.Od stanice metra "B"Smíchovské nádraží,pojedete tramvají č.12,14 nebo 20 do stanice Lihovar.Zde vystoupíte a po přechodu se dostanete k ulici Strakonická,kterou přejdete k prodejně fitnes potřeb a po směrovkách Karavan camp půjdete asfaltkou cca 1 km.Naproti Restauraci Cinda je stanoviště přívozu.

Za čím jedeme?

lupa

To co Vás čeká při plavbě,se jinak zažít nedá.Krásné pohledy na Vyšehrad,kubistické domy pod ním,plavba pod mosty/obzvlášť když jede vlak/,pohled na domy na nábřeží,který se Vám z chodníku nebo tramvaje nenaskytne.No prostě paráda.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

lupa

Poku Vám hned nepojede přívoz nebo budete čekat na další,můžete navštívit Restauraci CINDA,která je přímo u stanoviště přívozu.Na konci putování u Mánesa je pak restaurace v lodi Matylda.Je trochu dražší.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Krásné pohledy z vodní hladiny na stavby na nábřeží.

Ostatní informace

lupa

Plavba přívozem,Vás bude stát stejně jako cesta MHD tedy 26 Kč.Platí zde tramvajenky,jednotlivé přestupní jízdenky a Opencard.Pohled z vodní hladiny,je ovšem k nezaplacení.U restaurace CINDA můžete také využít široké spektrum zábavy včetně lanového centra.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Smíchov
(vzdálenost od místa: 0.28 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Přívozem z Císařky k Mánesu

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace