PO VYHLÍDKÁCH NA LÁZNĚ LIBVERDA

Tipy na výlet, Jizerské hory
Kam a jak jedeme?

MUHU
MUHU
lupa

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ TURISTIKY I TURISTIKY, RÁD BYCH VÁS POZVAL NA VYCHÁZKU OKOLÍM MĚSTA LÁZNĚ LIBVERDA. DŮLEŽITÝM OKAMŽIKEM JE NÁVŠTĚVA IC, KTERÉ SE NACHÁZÍ NEDALEKO OD CENTRA MĚSTA. V IC SI VYZVEDNETE MAPKU LIBVERDSKÝCH VYHLÍDEK A MŮŽETE VYRAZIT.

Za čím jedeme?

MUHU
MUHU
lupa

ČEKÁ VÁS VYCHÁZKA PO NEJKRÁSNĚJŠÍCH VÝHLEDOVÝCH MÍST NA MĚSTO.UDĚLÁTE VLASTNĚ OKRUH OKOLÍM LÁZNÍ LIBVERDA A UVIDÍTE MĚSTO Z RŮZNÝCH POHLEDŮ, DOZVÍTE SE O LEGENDÁCH , VZTAHUJÍCÍCH SE K JEDNOTLIVÝM " PATRONŮM". ČEKÁ NA VÁS - VYHLÍDKA LIBVERDSKÝCH PRAMENŮ, KDE SE DOZVÍTE NĚCO O MÍSTNÍM ZBOJNÍKOVI ČERNÉM HONZOVI, DALŠÍ JE VYHLÍDKA U PEKELSKÉ SÁZKY, KDE NA VÁS ČEKÁ ČERT, DALŠÍ JE VYHLÍDKA U DOBRÉHO DUCHA MUHU, COŽ JE PATRON A STRÁŽCE JIZERSKÝCH HOR, DALŠÍ JE VYHLÍDKA U HAJNÍKOVA KOHOUTA, KDE SE DOZVÍTE LEGENDU O NĚM, A POSLEDNÍ VYHLÍDKOU JE U HEJNICKÉ MADONY, KDE VÁS KROMĚ LEGENDY ČEKÁ VÝHLED NA HEJNICE. K TÉTO VYHLÍDCE BOHUŽEL DOJDETE JEN PO SILNICI. TRASA KONČÍ ZASE U IC, KDE ZÍSKÁTE RAZÍTKA NA MAPKU. V NOHÁCH MÁTE NECELÝCH 8 KILOMETRŮ A KRÁSNÝ POCIT Z VYCHÁZKY PŘÍRODOU.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

UBYTOVÁNI JSME BYLI V REKREAČNÍM ZAŘÍZENÍ SMRK V LIBVERDĚ A NA JÍDLO JE NEJLEPŠÍ ZAJÍT K ZELENÉMU STROMU, KDE SKVĚLE VAŘÍ , DLE HESLA PORCE PRO PÁNY, CENY PRO LIDI.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

LÍBILA SE NÁM VYCHÁZKA A POHLEDY NA MĚSTO Z RŮZNÝCH MÍST A POUČENÍ Z LEGEND.

Ostatní informace

NA VYCHÁZKU BUDETE POTŘEBOVAT PENÍZE JEN NA JÍDLO , A TO JEŠTĚ NE MOC. MAPKU I RAZÍTKA DOSTANETE V IC ZDARMA.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou, do přírody
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Lužec pod Smrkem
(vzdálenost od místa: 1.06 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu PO VYHLÍDKÁCH NA LÁZNĚ LIBVERDA

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace