Plumlovské vinobraní

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

Zámek Plumlov u Prostějova je zajímavá stavba nad přehradou Plumlov. O zámek se stará kastelán, který jej miluje a vymýšlí a shání a pořádá a organizuje......

Za čím jedeme?

Zámek Plumlov
Zámek Plumlov
lupa

Jednou ze zajímavých akcí na zámku je vinobraní. Jak jinak, než v září a to letos již po 6. V sobotu 18.9.2010 vás na zámku čeká Hanácký foklorní soubor nebo taky Fleret s Jarmilou Šulákovou, Waldemat Matuška revival band (to je velmi dobré seskupení, hráli i jako předkapela Kabátům!) . K tomu všemu ochutnávky nejen vín, dobroty z roštu i udíren a doprovodný program pro děti (např vinná stezka - snad těm dětem nebudou po cestě dávat Tramín, Veltlín a pod...:)

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tak tedy jídlo doporučuji na zámku. Proto sem jedeme, že? Ubytování v okolí je dostatek. Přehrada Plumlov je vyhlášenou rekreační oblastí a na turisty jsou zde zvyklí.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

V době vinobraní, ale i jindy určitě doporučujeme prohlídku Zámku Plumlov. Opravuje se a rekonstruuje. Jde o velmi impozantní památku.

Ostatní informace

Ostaní informace včetně cen vstupenek a předprodejích se dozvíte na

www.plumlov.infoDalší informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Plumlovské vinobraní

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace