Plavba lodí v Praze po Vltavě

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

lupa

Jedeme do hlavního města na výletní plavbu lodí. My jsme jeli metrem ze stanice Dejvická a vystoupili jsme ve stanici Staroměstská. Z této stanice jsme šli asi 5 minut pěšky k Vltavě na Dvořákovo nábřeží. Přístaviště lodí se nachází u Čechova mostu.

Za čím jedeme?

lupa

Jedeme na poklidnou projížďku lodí po řece Vltava v hlavním městě Praha. Během plavby se můžeme pokochat překrásným výhledem, ale také lépe poznat Prahu. Součástí plavby je totiž komentář okolí namluvený asi v pěti různých jazycích.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

lupa

Na lodi je zajištěno občerstvení, jako v každé jiné Restauraci. Můžeme si vybrat ze široké nabídky nápojů i jídel. Pro představu o cenách přikládám do galerie fotografii jídelníčku. My jeli konkrétně lodí Kotva z nástupiště č.5, ale ceny v jiných lodích se zřejmě nebudou o mnoho lišit.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Jediné co se mi nelíbilo na plavbě byly ceny všech nápojů a jídel, vše ostatní bylo okouzlující. Počasí se nám vydařilo, a proto byl výhled nádherný. Z přístaviště jsme vyjížděli v 10 hodin a bylo nás na lodi asi 15 lidí - loď která vyjížděla o hodinu později byla již plnější.

Ostatní informace

jidelni listek
jidelni listek
lupa

Nabídka lodí je opravdu široká. Většina lodí vyjíždí vždy v celou hodinu a plavby jsou rozděleny do několika skupin - hodinové, dvouhodinové, celodenní nebo večerní. Cena hodinové plavby se pohybuje okolo 200 korun.

Více na: www.lode-praha.czDalší informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Druh:
do přírody
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha Masarykovo nádraží
(vzdálenost od místa: 1.3 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Plavba lodí v Praze po Vltavě

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace