Olomouc ohňostrojem ozářená

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

Jedeme či jdeme do Olomouce. Romantické město v každou denní či roční dobu. Věnujeme se prohlídkám památek či moderní architektury a odploedne se zastavíme na atletickém stadionu Lokomotivy Olomouc. Ten najdeme na Třídě 17 listopadu, která spojuje Třídu Míru a Tržnici. Pro zajímavost jsou na této ulici vysokoškolské koleje a nová budova Přírodovědné fakulty.

Za čím jedeme?

Dne 27.9. zde proběhne již popáté ohňostrojové klání O meč svatého Václava. Již od 17 hodin zde je k vidění zábavný program a po setmění to vypukne. Olomouc ozáří celkum tři ohňostroje.

1. soutěžní ohňostroj - Theatrum Pyroboli Brno

2. soutěžní ohňostroj - Klásek Trading Ostrava

3. soutěžní ohňostroj - Pyro & Art Olomouc

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Na místě pochopitelně bude stánek s občerstvením, ale je možné mít i svačinku s sebou. Ubytování všech cenových kategorii najdete přes internet nebo v místním turistickém informačním centru.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Ohňostroje patří mezí pomíjivá umění, jen těžko zachytitelná na fotografie. Proto jsou zvláštní a romantické. A věřte, že ozářená Olomouc má svoje nevšední kouzlo.

Ostatní informace

Vstup pro dopsělé je 50 Kč a pro děti 30. Ale ohňostroj můžete pozorovat i z jiných míst po Olomouci. Jsou vidět téměř odevšad.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Olomouc ohňostrojem ozářená

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace