Nostalgickým motoráčkem na Floru Olomouc 2010

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

Flora Olomouc
Flora Olomouc
lupa

Od 19. 8. 2010 se uskuteční v Olomouci již více jak tradiční výstav květin - letní část výstavy Flora Olomouc. Zájemcům o zahrádky a květiny asi netřeba tuto výstavu nějak blíže přibližovat. Pozitiva, jako největší, nejkrásnější a nejstraší u nás, zůstávají. Negativa bohužel taky. Především nevyřešené parkování v pěším dosahu Výstaviště zůstává stálým problémem města. Letos se k tomu ještě přidává rekonstrukce hlavní aleje ve Smetanovýcý sadech.

Za čím jedeme?

aranžmá Flora Olomouc
aranžmá Flora Olomouc
lupa

Pokud nechcete se trápit s pakrováním, zkuste využít nabídky Českých drah a vyjet na výlet vlakem. V Olomouci pak bude v pátek, v sobotu a v neděli jezdit z Hlavního nádraží na zastávku Olomouc - Nová ulice nostalgický motoráček. V sobotu a v neděli bude svoji jízdu končit až v Náměšti na Hané.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Jídla a pití jistě bude nejen na Výstavišti dostatek. Zkuste se zastavit v nějaké restauraci třeba na Dolním náměstí.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Flora Olomouc každoročně přivábí do Olomouce mnohé turisty. Město ožije a většinou je výstava spojená i s nějakou další kulturní akcí, kterou využijí spíše místní. Bývají naaranžované květy na náměstích, někdy v kostelech, jsou zde koncerty, výstavy či divadelní představení. Sledujte aktuální nabídku na

www.olomouc.cz

Ostatní informace

Nostalgický motoráček bude jezdit ZDARMA. Svezte se i tehdy, když na Floru nepůjdete. Projedete všechny železniční stanice ve středu města.

Na výlet vlakem

Tento výlet je ideální uskutečnit celý vlakem S parkováním v Olomouci bývá vždy problém.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Nostalgickým motoráčkem na Floru Olomouc 2010

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace