Na Zámek Berchtold za relaxací i sportem

Tipy na výlet, Posázaví
Kam a jak jedeme?

ZÁMEK BERCHTOLD
ZÁMEK BERCHTOLD
lupa

Jedeme na Zámek BERCHTOLd, ležící nedaleko od Prahy, abychom si tu odpočali. Najdeme tu mnoho atrakcí pro děti i pro dospělé. Výlet je ideální absolvovat vlakem s dojezdem regionálním autobusovým spojem.

Za čím jedeme?

ZÁMEK BERCHTOLD - mini ZOO
ZÁMEK BERCHTOLD - mini ZOO
lupa

Zámek Berchtold se svým přilehlým sportovištěm je výborné místo pro trávení volného času pro všechny věkové kategorie i pro lidi nejrůznějších zájmů. Malebná krajina, čistý vzduch, příjemné prostředí i velmi dobrý dosah z Prahy, láká celoročně tisíce návštěvníků. K zámku dnes opět přiléhá obnovený zámecký park, který má podobu Dětského ráje. Čeká vás tu Pohádková země plná skřítků, strašidýlek či víl od známé objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimkové. Pro odvážné tu je i skutečné peklo, před jehož vchodem každému zváží jeho hříchy. Najdete tu i Perníkovou chaloupku i s Ježibabou, kocoura Mikeše, mini Zoo, dětské hřiště a muzeum. V zámeckém parku je stálá výstava miniatur českých hradů, zámků i dalších historických objektů zcelé ČR. K areálu přiléhá Sport centrum „Na Zámečku“, které nabízí návštěvníkům sportovní vyžití v tenisu, golfu, kopané a zároveň zasedací i restaurační prostory s možností ubytování.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

V areálu Sport centra je restaurace, pokud se koná jakákoliv akce, je připravená i možnost občerstvení - za nepříznivých podmínek i v uzavřených stanech.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Sport centrum Na Zámečku
Sport centrum Na Zámečku
lupa

V areálu se celoročně koná mnoho velmi zajímavých akcí, z nichž nejvýznamější jsou: fotbalové, tenisové, volejbalové či golfové turnaje, dětské dny, setkání automobilů veteránů, folkové festivaly, šermířské slavnosti aj. Zámek je otevřen každý den, v každé roční době (vyjma několika málo dnů, jako např 1.1. aj.)

Ostatní informace

Adresa: Vidovice 136, Kunice, 251 63 Strančice

Recepce:
Tel.: 323 665 445; 323 665 445
323 604 097; 323 604 097
Mobil: 736 75 75 77; 736 75 75 77
E-mail: sportcentrum@zamekberchtold.cz
Web: www.zamekberchtold.cz

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí: 8:00 - 21:00

Úterý: 8:00 - 21:00

Středa: 8:00 - 21:00

Čtvrtek: 8:00 - 21:00

Pátek: 8:00 - 21:00

Sobota: 8:00 - 21:00

Neděle: 9:00 - 21:00

ZÁMEK BERCHTOLD - miniatury hradů a zámků
ZÁMEK BERCHTOLD - miniatury hradů a zámků
lupa

Jak se tam dostaneta autem: Obec Kunice leží ve Středočeském kraji (v bývalém okrese Praha-východ) u 15,5 km brněnské dálnice D1. Na Exitu 15 - Všechromy, Velké Popovice – sjedete z dálnice a dáte se směrem na Všechromy, Strančice. Po vjezdu do obce Strančice odbočíte vpravo a pojedete se třešňovou alejí směrem do Kunic, kde budete pokračovat stále po hlavní silnici a po přibližně 1,5 km a odbočíte vlevo u šikmé zdi zámeckého parku.

Na výlet vlakem

Od 3.6. 2011 je zde otevřen *** HOTEL zámek BERCHTOLD
Od 3.6. 2011 je zde otevřen *** HOTEL zámek BERCHTOLD
lupa

Z Prahy - Hlavního nádraží (nebo Benešova u Prahy) jezdí prakticky každých 60 minut vlak, který zastavuje ve Strančicích. Na tento spoj navazuje autobus linky 461, který Vás dopraví do Kunic. Vystoupíte na autobusové zastávce „Vidovice“, která se nachází cca 400 m od sport centra (50 m od zámeckého parku).Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika, pro zdatnější
Druh:
za kulturou, za sportem
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Na Zámek Berchtold za relaxací i sportem

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace