Na kole v okolí Mikulova,Lednice a Valtic

Tipy na výlet, Lednicko - Valtický areál
Kam a jak jedeme?

Byli jsme ubytováni v soukromí v Mikulově pod kopcem Thurold a celý týden jsme vyjížděli na celodenní výlety na kolech a i pěší prohlídku Mikulova se Svatým kopečkem a Kozím hrádkem.

Za čím jedeme?

Mikulov
Mikulov
lupa

1 trasa-Mikulov-rakouské LAA an der Thaya-Hevlín-Nový Přerov-Dobré Pole-Mikulov. 2trasa-Nový Přerov-Novosedly-Brod n/D-podél Novomlýn.nádrží k Hor.Věstonicím-přes Pálavu do Klentnice-Mikulov. 3 trasa -Sedlec-Valtice-Hraniční zámeček a kolem rybníku Nesyt do Sedlce a Mikulova trasa.4trasa-Sedlec-Hraniční zámeček-Lednice-Janův hrad-Rybniční zámeček-Chrám Tří Grácií-Svatý Hubert-před Valticemi zpět na Hraniční zám.a okolo rybníku Nesyt na Novosedly a Mikulov.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Na cestách jsme obědvali v hospůdkách kterých je zde dosti a cestou přes Rakousko jsme jedli ze zásob.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Mikulov
Mikulov
lupa

Líbili se nám hlavně příhraniční cyklotrasy které jsou převážně s vyloučením dopravy nebo jen s minimálním provozem a je zde hodně krásných míst a památek a milovníci vína si přijdou na své.

Ostatní informace

Vstupy jsme neplatili,neboť jsme většinou procházeli venkovní prostory památek abychom nepřišli o kola a při celodenním ježdění na vše není čas.Další informace

neumístěno
Délka:
celodenní výlet (15-20 km)
Druh:
do přírody, na kole
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Horní Poustevna
(vzdálenost od místa: 232.47 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Na kole v okolí Mikulova,Lednice a Valtic

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace