Mazec pro otrlé v Krkonošských kopcích

Tipy na výlet, Krkonoše
Kam a jak jedeme?

Ahoj, jede se odkudkoliv z Prahy do Trutnova vlakem a z Trutnova do Jánek-Černou horu, přes hřebeny hor na Sněžku až do Pece.

Cesta začíná na vlakovém nádraží v Trutnově, odkud se vydáte po modrý-cyklostezkou až do horního Trutnova. Tam se přejede do Buků, nebo si to můžete dát po rychlostní jako já..až do Jánských lázní. Tam se zabočí do leva a jede se po hlavní až nad lanovku a tam se odbočí na Lobkowicovu cestu. Asi hodinku budete stoupat a nahoře na Černý hoře si uděláte nějaký ty panorámata: a pofrčíte si to po červený k Pražský boudě. Odtamtud na Liščí horu, přes výrovku až na Luční boudu a tam už to je na Sněžku co by kamenem dohodil. Po náročnějším stoupání na vás bude čekat budto spousta mraků, nebo hezký výhled na ČR, příp. pocit štěstí a blaženosti z celkového výkonu. Cesta dolů je o něco horší, jelikož tam jsou schody, v mém případě tam byl ještě sníh. Až slezete schody, dostanete se na super cestu, kde jste za dvě minuty na Růžohorkách- Dvě minuty proto, protože jsem jel hodně rychle...tak pozor..Dáte si drink a pokud máte rádi rychlou a zběsilou jízdu v přehledném terénu, doporučuji jet až Portášky a pořád po lesní vyasfaltované cestě do pece. Je to mazec. Celk. čas i s odpočinkem kolem 5 hodin. čistý čas 3 hodiny jízdy. Převýšení je 1600m a celková délka je 63 km.

Good!

Za čím jedeme?

Jede se proto, aby člověk viděl krásu kopců, krásné výhledy, dal si do těla, odreágoval se a pokořil Sněžku:))

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

S sebou svačina, čaj na Luční boudě:), lehké občerstvení na Růžohorkách, a večeře v Hospodě na Peci!Výborná kotletka:))

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Vše je krásné, každý si na této cestě najde svoje a ty rozhledy z kola jsou úžasný a nezapomenutelný

Ahoj, jede se odkudkoliv z Prahy do Trutnova vlakem a z Trutnova do Jánek-Černou horu, přes hřebeny hor na Sněžku až do Pece.

Ostatní informace

Nejdražší je vlak a to ostatní už jsou prkotinyDalší informace

neumístěno
Náročnost:
pro zdatnější
Druh:
za sportem, do přírody
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Svoboda nad Úpou
(vzdálenost od místa: 14.01 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Mazec pro otrlé v Krkonošských kopcích

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace